Strona główna 112 Próbowali się ukrywać. Bez skutku

Próbowali się ukrywać. Bez skutku

0

Policjanci w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali na terenie powiatu świdnickiego kolejnych pięć osób poszukiwanych. Czterej mężczyźni oraz jedna kobieta ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą. Miejscowi funkcjonariusze od początku roku zatrzymali już ponad 100 takich osób.


Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się przed więzieniem, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak liczba osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć takich osób. Wśród nich jest czterech mężczyzn w wieku od 26 do 32 lat oraz 43-letnia kobieta, która ukrywając się, unikała wymiaru sprawiedliwości aż przez 6 lat. Podobnie jak trzech spośród zatrzymanych mężczyzn, należała ona do najpilniej poszukiwanych osób, na które wystawiono listy gończe.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu, od początku 2017 roku zatrzymali już ponad 100 osób poszukiwanych, w tym aż 31 objętych listami gończymi.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułW Żarowie pracownicy masowo składają wypowiedzenia [FOTO]
Następny artykułPodziel się wspomnieniami z powodzi w Świdnicy