Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend. Szczegółowy rozkład jazdy na 6 i 7 maja

Piłkarski weekend. Szczegółowy rozkład jazdy na 6 i 7 maja

0

Kilkadziesiąt spotkań z udziałem naszych drużyn seniorskich rozegranych zostanie w nadchodzący weekend. Na boisku zameldują się przedstawiciele, IV ligi, okręgówki oraz klas A i B.

24. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów 6 maja, 17:00
Orzeł Sadowice – Karolina Jaworzyna Śląska 6 maja, 16:00
Unia Bardo – Pogoń Oleśnica 6 maja, 15:00
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda 6 maja, 15:00
Wiwa Goszcz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 maja, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Sokół Wielka Lipa 6 maja, 15:00
Foto-Higiena Gać – Sokół Marcinkowice 6 maja, 13:00
GKS Kobierzyce – Polonia-Stal Świdnica 6 maja, 15:00

24. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
AKS Strzegom – Orla Wąsosz 6 maja, 17:00
Sparta Grębocice – Piast Wykroty 6 maja, 17:00
Stal Chocianów – Apis Jędrzychowice 6 maja, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka – Włókniarz Mirsk 6 maja, 17:00
Zamet Przemków – Orkan Szczedrzykowice 6 maja, 16:00
Zagłębie II Lubin – Nysa Zgorzelec 6 maja, 12:00
Chrobry II Głogów – Lotnik Jeżów Sudecki 7 maja, 12:00
Granica Bogatynia – Karkonosze Jelenia Góra 6 maja, 17:00

24. kolejka klasy okręgowej:
Grom Witków – Victoria Tuszyn 6 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój 6 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce – LKS Gola Świdnicka 3:0 (wo)
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko 7 maja, 17:00
Orlęta Krosnowice – Zjednoczeni Żarów 6 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna – Unia Złoty Stok 6 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza – Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 (wo)

19. kolejka klasy A – grupa I:
Boxmet Piskorzów – Iskra Witków Śląski 7 maja, 14:00
Orzeł Lubawka – Czarni Wałbrzych 7 maja, 16:00
Pogoń Pieszyce – KS Walim 6 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór – Unia Bogaczowice 7 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice – Kłos Lutomia 7 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca 6 maja, 17:00

19. kolejka klasy A – grupa II:
Zryw Łażany – Błękitni Słotwina 7 maja, 11:00
Delta Słupice – Płomień Makowice 6 maja, 17:00
Granit Roztoka – Czarni Sieniawka 6 maja, 17:00
Herbapol Stanowice – Cukrownik Pszenno 6 maja, 16:00
LKS Wiśniowa – Darbor Bolesławice 6 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny – Ślężanka Tąpadła 7 maja, 17:00
Unia Jaroszów – Wenus Nowice 6 maja, 16:00

20. kolejka klasy B – grupa I:
Podgórze Wałbrzych – Tęcza Bolesławice 7 maja, 11:00
Grom Panków – Płomień Dobromierz 7 maja, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój – Sokół Kostrza 7 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych – Błyskawica Kalno 7 maja, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Orzeł Witoszów 7 maja, 13:00
Wierzbianka Wierzbna – Huragan Olszany 7 maja, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Nysa Kłaczyna 7 maja, 11:00

20. kolejka klasy B – grupa II:
Sparta Ostroszowice – Płomień Sokolniki 7 maja, 16:00
LKS Gilów – Dąb Mościsko 7 maja, 11:00
Flamenco Zebrzydów – LKS II Bystrzyca Górna 7 maja, 11:00
Sparta Oleszna – Rawa Boleścin 7 maja, 13:00
Zgoda Grodziszcze – Herkules Bojanice 7 maja, 11:00
Błękitni Owiesno – LKS Marcinowice 7 maja, 11:00