W nadchodzący weekend (3-4 czerwca) rozdane zostaną medale Mistrzostw Polski mastersów. W Lubinie, gdzie odbędą się zawody nie zabraknie szczypiornistów ze Świdnicy. Oldboys Handball Team Świdnica zaprezentuje się w dwóch z trzech kategoriach wiekowych!
Nasi oldboje wystąpią w kategorii +35 i +50. W młodszej wystąpi aż szesnaście drużyn. W pierwszej fazie podzielono je na cztery grupy. OHT Świdnica zmierzy się z SPR Pchli Targ Kielce, Masters Puławy i Gwardią Koszalin. Do kategorii +50 zgłosiło się osiem zespołów. W fazie grupowej rywalami świdniczan będą Lwy Łaziska Górne, SMS Bartoszyce i Oldboys Czuwaj.

![Walczyli o miano najlepszych lekkoatletów klas 7-8 [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09168_wynik-238x178.jpg)



![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




