Strona główna Wydarzenia Świdnica Jak pozyskać fundusze unijne?

Jak pozyskać fundusze unijne? [KONSULTACJE]

0

W czwartek, 11 maja w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.
Na bezpłatne  konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich, w szczególności przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne, planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w godzinach od 10.00 do 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, sala nr 120 (I piętro).

Konsultacje są bezpłatne.

/Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy UM w Świdnicy/

 

Poprzedni artykuł„Świdnica na rowery” po raz drugi
Następny artykułW weekend rozpoczynają się Dni Papieskie [PROGRAM]