Strona główna Sport Piłka nożna Efektowny triumf AKS-u, trzydziesty gol w sezonie Adama Wasilewskiego

Efektowny triumf AKS-u, trzydziesty gol w sezonie Adama Wasilewskiego

0

Po bardzo przekonujące trzy punkty sięgnęli piłkarze AKS-u Strzegom. Nasi czwartoligowcy pokonali przed własną publicznością Piasta Wykroty aż 8:0. Bohaterem meczu był autor czterech trafień Adam Wasilewski, dla którego były to już w tym sezonie gole numer 27, 28, 29 i 30!

Drużyna Piasta Wykroty najwyraźniej leży podopiecznym Jarosława Krzyżanowskiego. W pierwszej rundzie pokonaliśmy rywali na wyjeździe 9:4, tym razem odnieśliśmy wygraną 8:0. Oprócz Adama Wasilewskiego, do siatki trafiali także jego brat – Marcin (2 gole) i Dawid Krzyżanowski (2 gole).

Nie uważam, byśmy grali ze słabym zespołem. To AKS zagrał w tym spotkaniu bardzo dobrze. Uważam, że inne zespoły nie wygrałaby z Piastem tak wysoko. W końcu spisaliśmy się na miarę swoich możliwości i potencjału. Nasz występ pochwalili nawet sędziowie, którzy mają skalę porównawczą, gwiżdżąc w wielu IV-ligowych meczach. W tej beczce miodu jest mała łyżeczka dziegciu – w sobotę nasze boisko nie wyglądało zbyt dobrze. Powiem więcej, było najgorsze odkąd gramy na dolnej płycie – podsumował strzegomski trener Jarosław Krzyżanowski.

AKS Strzegom – Piast Wykroty 8:0 (5:0)

AKS: Słowik (Kretkowski), Durajczyk (Sabat), Serweciński (Kuczma), Gołąbek, Krupnik, Skrypak, J. Krzyżanowski (D. Krzyżanowski), Sobczak (Lesiński), Domaradzki, A. Wasilewski, M. Wasilewski (Szerszeń)

Poprzedni artykułWalczy o uratowanie stopy. Brakuje jeszcze ponad 3 tys. zł
Następny artykułWypili „paliwo rakietowe F 16” i zmarli