Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR/KONKURS]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim CINEMA 3D od 26 maja do 1 czerwca. Dzisiaj dodatkowo niespodzianka, do wygrania wejściówki na transmisję Ligi Mistrzów.

WYDARZENIA SPECJALNE:
FINAŁ LIGI MISTRZÓW – 3.06.2017r. godz. 20:30
Wielkie piłkarskie emocje na wielkim ekranie! CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na finał, najważniejszych klubowych rozgrywek globu. W rywalizacji u puchar Ligi Mistrzów stanie Juventus Turyn kontra Real Madryt.
Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS!

Który holenderski piłkarz wygrał Ligę Mistrzów grając w trzech różnych zespołach?

Osoba, która jako pierwsza nadeśle prawidłową odpowiedź, otrzyma podwójną wejściówkę na transmisję Finału Ligi Mistrzów w CINEMA 3D w dniu 3 czerwca 2017. Odpowiedzi należy wysyłać do 28 maja 2017 na adres [email protected]  W temacie należy wpisać „Liga Mistrzów”, w treści odpowiedź, swoje imię, nazwisko i nr telefonu (do wiadomości Redakcji).

WONDER WOMAN–Pokaz przedpremierowy 1.06.2017r.
Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.
2D Napisy 19:15
2D Dubbing 9:45

PREMIERY:
PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SALAZARA – Premiera 26.05.2017r.
USA; od 12 lat; Przygodowy/Akcja/Komedia 129 min.
Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca „Czarnej Perły” wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.
2D Dubbing 9:30 13:30 17:00
2D Napisy 12:15 20:30 21:45
3D Dubbing 15:30
3D Napisy 19:45

SMERFY. POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI – Premiera 26.05.2017r.
USA; b/o; Animacja/Przygodowy/Komedia 89 min.
W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę… Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.
2D Dubbing 9:15 12:30 13:30 16:15 18:15
3D Dubbing 11:30 15:00

THE CIRCLE: KRĄG
Zjednoczone Emiraty Arabskie/USA; od 15 lat; Sci-Fi/Thriller 120 min.
Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.
14:30 19:30

OBCY: PRZYMIERZE
USA/Australia/Nowa Zelandia/Wlk. Brytania; od 16 lat; Sci-Fi/Thriller 123 min.
Statek osadniczy „Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy „Prometeusza”. Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.
21:15

STRAŻNICY GALAKTYKI VOL.2 2D/3D
USA; od 12 lat ; Akcja/Sci-Fi 137 min.
Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lorda. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.
2D Dubbing 9:45 18:30

RIKO PRAWIE BOCIAN
Belgia/Luksemburg/Niemcy/Norwegia/USA; b/o; Animacja 85 min.
Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.
11:30

DZIECIAK RZĄDZI
USA; b/o; Animowany/Komedia 97 min.
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.
9:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 8
USA/Francja/Kanada/Wlk. Brytania/Samoa; od 15 lat; akcja/kryminał 160 min.
Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.
16:45
CINEMA 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułSamorządy to strzał w dziesiątkę [WYWIAD]
Następny artykułUtalentowane dzieci ze świdnickiej „105-tki”