Strona główna Temat dnia Będzie nowa Dekoria

Będzie nowa Dekoria

3

Na styczeń przyszłego roku planowane jest otwarcie nowego salonu Dekoria Centrum. Będzie to wygodny, nowoczesny budynek z licznymi udogodnieniami dla klientów, dodatkowo świetnie zlokalizowany.

Marka Dekoria Centrum będąca własnością firmy Franc Textil Sp. z o. o. w Żarowie, znana jest świdniczanom i mieszkańcom okolic jako miejsce, gdzie można kupić, a także uszyć na zamówienie, modne i dopasowane do wnętrza firany, zasłony, rolety i podobne detale dekoracyjne. Jest to obecnie jedno z największych i najnowocześniejszych profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych.

W ofercie Dekorii Centrum poza tymi oczywistymi dla klientów elementami wystroju, znaleźć można również ceramikę, sztućce, lampy, lampiony, kosze plecione i meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym czy loftowym. Tak szeroki i różnorodny asortyment wymaga odpowiedniej ekspozycji, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma zdecydowała o przeniesieniu sklepu do wygodniejszego budynku.

Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej 35 na trasie Wałbrzych-Wrocław, duży parking, kącik kawowy, kącik dla dzieci – to tylko niektóre z zalet nowego miejsca, którego otwarcie planowane jest na styczeń 2018r. Zanim jednak to nastąpi, warto zaglądać do obecnej siedziby sklepu przy ul. Bystrzyckiej 7, gdzie znajdą Państwo sporo ciekawych ofert i promocji. Więcej informacji na stronie www.centrumdekoria.pl Zapraszamy.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMilka wciąż czeka na dom
Następny artykułBlisko 100 uczniów z Polski i Niemiec w Krzyżowej

3 KOMENTARZE

Comments are closed.