Strona główna Wydarzenia Wiosenno-letnie trendy 2017

Wiosenno-letnie trendy 2017

0

Tegoroczne wiosna i lato będą bardzo zróżnicowane pod względem formy jak i koloru. Wraca moda na szalone lata 80. Szerokie ramiona, oversizowe bluzy czy soczyste kolory to tylko kilka wiodących trendów, które pojawiają się w modzie. Projektanci zachęcają do zabawy formą i różnych połączeń. Jednak nie tylko ta dekada była inspiracją dla domów mody. Przykładem jest trend, który z pewnością bardzo szybko zostanie wykorzystany przez młodsze pokolenie, a mianowicie t-shirty z nadrukami. Każdy chce być wyjątkowy i zauważony, a wybrana stylizacja może mu to ułatwić.

Stąd moda na różnego rodzaju nadruki na każdym elemencie ubioru. Może to być sukienka, kurtka czy właśnie zwykły biały t-shirt. Najczęściej są to krótkie sentencje czy hasła, z którymi „nosiciel” się solidaryzuje. W dzisiejszych czasach nie traktuje już on ubioru jako coś praktycznego czy ładnego. Poprzez niego może wyrazić siebie, swoją osobowość czy zdanie na dany temat.

Kwadraty, prostokąty, romby czy inne figury geometryczne to kolejny przykład trendu, który widać w wiosennych kolekcjach np. Chloe. Geometria pojawiła się na wszystkich elementach garderoby. Z pewnością nie może jej zabraknąć w wiosenno-letnich stylizacjach. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o paskach, które są tegorocznym hitem. Paski mają być o różnej szerokości.

Projektanci kolejny sezon zabierają nas na safari i prezentują kolekcje wpisujące się w krajobraz sawanny. Khaki jest ich wiodącym kolorem, ale i beż nie jest pominięty. Łącząc te kolory uzyskamy doskonały efekt i z pewnością zostaniemy zauważeni.
Przemysław Kowalski – Specjalista branży modowej oraz producent sesji i pokazów mody na stałe współpracujący z polskimi projektantami, PR Manager Pracowni Jagi Hupało Born To Create, dziennikarz modowy.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMotoryzacyjne cacka w Polsce [FOTO]
Następny artykułJakiej pomocy potrzebują poszkodowani ze Świebodzic? [LISTA]