Strona główna Sport Siatkówka Siatkarki Polonii rozpoczynają walkę z PLKS-em Pszczyna

Siatkarki Polonii rozpoczynają walkę z PLKS-em Pszczyna

0

W walce o dwa premiowane awansem do I ligi miejsca pozostało 10 zespołów. Siatkarki Polonii Świdnica już w najbliższy weekend rozpoczną batalię z PLKS-em Pszczyna. Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw – wygrany zagra dalej, przegrany marzenia o awansie będzie musiał odłożyć na rok!

Zespół z Pszczyny mamy przeanalizowany w każdym ich ustawieniu, jak i indywidualnie każdą z zawodniczek. Zespół z Pszczyny ma wiele plusów w swojej grze, natomiast ma również wady, które chcemy wykorzystać i pod które ustawiona jest znaczna część naszych treningów. Przygotowania do tej rywalizacji idą pełną parą, dziewczyny dają z siebie wszystko, a nastawienie w zespole jest jedno: Idziemy po finał – idziemy po I ligę! – wyznają nasi trenerzy Marek Olczyk i Mateusz Dąbrowski.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się na terenie rywalek w dniach 29 i 30 kwietnia. 6 maja odbędzie się starcie w Świdnicy. Jeśli będzie trzeba kolejnych meczów, to te odbędą się: 7 maja w Świdnicy i być może jeszcze 10 maja w Pszczynie.