Strona główna 0_Slider Rajdowcy przywitali się z kibicami. Wystartował Kegger Tarmac Masters!

Rajdowcy przywitali się z kibicami. Wystartował Kegger Tarmac Masters! [FOTO]

0

Ruszyły wielkie rajdowe emocje. W piątek o godzinie 20.00 pod Galerią Świdnicką oficjalnie zaprezentowali się zawodnicy, biorący udział w Kegger Tarmac Masters. To impreza poprzedzająca 45. Rajd Świdnicki Krause, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia.

Pod Galerią Świdnicką stanęła specjalna rampa dla samochodów, na której odbyła się ceremonia startu I rundy Tarmac Masters. Cały cykl to cztery rajdy rozgrywane na Dolnym Śląsku, na kultowych odcinkach znanych z Mistrzostw Polski. Kierowców powitał organizator rajdu, zamieniając parę słów z każdym z uczestników. Według zapowiedzi na starcie ma się pojawić około 90 załóg.

Pomimo deszczowej pogody panowała świetna atmosfera, a fanów rajdów samochodowych nie brakowało. Zawodnicy z niecierpliwością czekają na dzisiejsze zmagania na odcinkach specjalnych. Na starcie nie mogło oczywiście zabraknąć mocnej reprezentacji zawodników z lokalnej grupy Świdnica Rally, której partnerem medialnym jest portal Swidnica24.pl

Plany? Dojechać do mety, a oczekiwania nie być na końcu. Czego się spodziewać? Fajnej zabawy. Pojedziemy na pewno pod publikę, bokiem do przodu. Nowy pilot, myślę że się sprawdzi. Mam nadzieję że będzie sucho, wtedy jest dużo fajniej i bezpieczniej. Więcej się dzieje wbrew pozorom na suchym, jak na śliskim, bo jest szybciej i więcej można wykombinować – mówi kierowca Świdnica Rally Paweł Włodkowski, jadący BMW e36.

Pozostaje nam zaprosić na obywające się w sobotę odcinki specjalne i do kibicowania naszej lokalnej grupie kierowców rajdowych z Świdnica Rally.

Szczegółowy harmonogram: http://g4sport.club/wp-content/uploads/2017/04/1TM17-harmonogram-SuperKJS.pdf

Regulamin imprezy: http://g4sport.club/wp-content/uploads/2017/02/Regulamin-TarmacMasters-SuperKJS-2017.pdf

Oficjalna lista zgłoszeń: http://g4sport.club/wp-content/uploads/2017/04/lista-zgloszen-oficjlana.pdf

Wyniki można będzie też śledzić na bieżąco pod linkiem:http://tarmacmasters.razdwaprojekt.pl/

/Przemysław Skawiński, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Królik w zielonym
Następny artykułInteresujące nieruchomości nad Morzem Bałtyckim