Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z Sokołem

Piłkarze Polonii-Stali walczą z Sokołem [RELACJA LIVE]

0

W kolejnym spotkaniu o czwartoligowe punkty piłkarze Polonii-Stali Świdnica podejmują na własnym terenie Sokoła Marcinkowice. Początek meczu na boisku bocznym świdnickiego OSiR-u już o 17.00.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Jędrasiewicz, Ł. Kot, Sowa, Somala, Jagieła, Szczygieł, Szuba, Myrta

Skład Sokoła: Janiczak, Kulej, Kołodziński, Kozina, Kaczmarek, Wejerowski, Dutka, Szydło, Janiuk, Rybiński, Kohut

rozpoczynamy spotkanie

3′ – znakomita okazja na otworzenie wyniku spotkania przez świdniczan, Somala potężnie uderza z 12 metrów – piłka minimalnie nad bramką

6′ – w odpowiedzi rywale, dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał głową i świetnie instynktownie broni Kot

11′ – Salamon fauluje w polu karnym jednego z rywali. Rafał Rybiński strzela z 11 metrów na 1:0 dla Sokoła!!!

16′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne Sokoła, zamieszanie, ale szczęście uśmiechnęło się do gości – piłka od bramki

20′ – szansa na drugiego gola dla Sokoła, na szczęście skutecznie interweniuje Kot

25′ – Szuba z rzutu wolnego trafia z 23 metrów w mur

26′ – kolejna akcja świdniczan i tym razem w 100% skuteczna. Patryk Salamon precyzyjnym uderzeniem z wnętrza pola karnego wyrównuje stan rywalizacji – 1:1!!!

34′ – rzut rożny dla Sokoła – zażegnujemy niebezpieczeństwo

35′ – świetnie do „nożyc” złożył się Rybiński – piłka przelatuje nad poprzeczką

38′ – Szczygieł znakomicie dorzuca do Myrty, ten nie trafia głową w futbolówkę. To powinno być 2:1!

41′ – Sowa strzela z dystansu, piłka muska jeszcze nogi obrońcy i wpada w „koszyczek” bramkarza z Marcinkowic

42′ – znakomita kontra biało-zielonych, Szuba niestety w dobrej sytuacji nie trafia czysto w piłkę. Szkoda…

koniec pierwszej połowy – 1:1

rozpoczynamy drugą połowę

49′ – Sowa z rzutu wolnego, piłkę łapie Janiczak

53′ – Sowa znów strzela z dystansu, piłka obok słupka

58′ – Myrta powalony przez rywala w polu karnym, wszyscy widzieli jedenastkę, chyba tylko za wyjątkiem sędziego. No nic… Gramy dalej

63′ – Rokicki zastępuje Kohuta

67′ – Kozachenko strzela z 20 metrów – niecelnie

75′ – Łuszkiewicz zastępuje Szczygła

77′ – Rybiński wychodzi oko w oko z Kotem i przegrywa ten pojedynek. W odpowiedzi Szuba mija dwóch obrońców i strzela z 16 metrów ponad bramką

79′ – Szuba dogrywa do Salamona, który z „główki” strzela na 2:1!!!

82′ – Synówka w miejsce Wejerowskiego (Sokół)

82′ – Rokicki strzela z dystansu, piłka o 2 metry od lewego słupka bramki strzeżonej przez Kota

87′ – żółta kartka – Kozachenko

87′ – rzut wolny dla rywali, strzał, który pewnie łapie Kot

88′ – Dutka uderza z 20 metrów, ale bardzo niedokładnie

koniec spotkania – wygrywamy 2:1!