W Wielką Sobotę piłkarze czwartoligowej Polonii-Stali podejmują Orła Ząbkowice Śląskie. Początek spotkania na obiekcie OSiR-u o 16.00.

Do rozpoczęcia pojedynku około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Polonia-Stal: B. Kot, Kozachenko, Jędrasiewicz, Salamon, Ł. Kot, Somala, Sowa, Szczygieł, Jagieła, Szuba, Myrta

4′ – bardzo dobra wrzutka Kozachenko do Szczygła, naszego pomocnika ubiega jednak obrońca Orła

5′ – ależ setka dla świdniczan, Myrta w sytuacji jeden na jednego strzela obok bramkarza, ale futbolówkę wybija defensor rywali

7′ – Somala strzela z dystansu – piłka nad bramką

Bardzo dobry początek Polonii-Stali, oby to przełożyło się na zagrożenie i gole dla gospodarzy

13′ – chwilowa przerwa w grze – ucierpieli Salamon i jeden z zawodników gości

18′ – po prawdziwym szturmie w pierwzych minutach, gra przeniosła się do środka pola

21′ – Sowa podaje do Szuby, ten decyduje się na strzał z 20 metrów – górą golkiper Orła

27′ – znów blisko gola dla świdniczan, zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym dla Polonii-Stali – brakło dokładności i trochę szczęścia

30′ – Szczygieł dostaje piłkę na 16. metrze – niestety zostaje zablokowany

30′ – kontra ząbkowiczan, na nasze szczęście w porę wracają defensorzy Polonii-Stali

33′ – Jagieła dogrywa w pole karne do Myrty, ten nie zdołał niestety opanować piłki i strzelić na bramkę przeciwników

37′ – rzut rożny dla Orła, jeden z piłkarzy gości strzela w boczną siatkę

40′ – rzut wolny z 25 metrów dla Orła – uderzenie po ziemi, dobrze broni Kot

42′ – Ł. Kot – żółta kartka

43′ – końcówka pierwszej połowy dla Orła, znów dobrze interweniuje Kot

45′ – sędzia dolicza 2 minuty

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połową

48′ – Myrta dostaje piłkę na 10. metrze, próbuje się obracać mając na plecach obrońcę, ale nic z tego nie wychodzi

53′ – przeważamy na murawie próbując konstruować kolejne akcje, brakuje jednak wykończenia

58′ – wychodzimy z kontrą, Ł. Kot próbuje dograć do Myrty, ale uprzedza go jeden z obrońców Orła

60′ – Łuszkiewicz zastępuje Sowę

65′ – mocne dośrodkowanie Szuby z rzutu wolnego, piłkę z trudem, ale jednak łapie bramkarz Orła

70′ – podkręcamy tempo, Orzeł przyczajony na własnej połowie, Łuszkiewicz z 20 metrów uderza wprost w bramkarza

74′ – Szuba – żółta kartka

77′ – przerwa w grze, Szczygieł ucierpiał w jednym ze starć. Rywal walcząc o piłkę nadepnął na głowę naszego zawodnika

81′ – wracamy do gry, ale Kamil już na pewno nie zagra

82′ – Za Kamila na boisku pojawia się Klemiński

86′ – Łuszkiewicz – żółta kartka

88′ – Łuszkiewicz próbuje strzału z dystansu – piłka obok bramki