Strona główna Konkursy Koncert Dżemu we Wrocławiu

Koncert Dżemu we Wrocławiu [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Wiadomo już, który czytelnik świdnica24.pl, wybierze się na koncert Dżemu. Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki wystąpi 7 kwietnia o godz. 19.30 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się w ramach tegorocznej trasy koncertowej.
Zespół Dżem powstał w 1973 roku jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki. Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem oraz niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas wyjątkowej trasy zespołu.

Cena biletu: od 60 zł do 90 zł

Rozstrzygnięcie konkursu
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Pytanie konkursowe brzmiało: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przekazać zaproszenie na koncert Dżemu we Wrocławiu?. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 3 kwietnia. Zaproszenie w konkursie otrzymała – Anna Michel.

Poprzedni artykułKoncert Pasyjny w Kościele Pokoju [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Następny artykułNajciemniej pod latarnią [FOTO]