Strona główna 0_Slider Hey, Blue Cafe i Majka Jeżowska zagrają na Dniach Świdnicy 2017

Hey, Blue Cafe i Majka Jeżowska zagrają na Dniach Świdnicy 2017

2

Tegoroczne Dni Świdnicy zaplanowano w dniach od 2 do 4 czerwca. Tym razem koncerty zagrają – Hey, Blue Cafe, Piękni i Młodzi, a także specjalnie dla najmłodszych – Majka Jeżowska. Tradycyjnie w programie wydarzenia znajdą się także Gryfiada oraz Święto Dzika. Szczegóły na razie nie są znane.
Gwiazdą Dni Świdnicy 2017 będzie legendarna grupa Hey

Tegoroczne Dni Świdnicy zaplanowano w dniach od 2 do 4 czerwca. Podobnie jak w pozostałych latach impreza odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach – Rynek oraz teren Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie w programie wydarzenia nie zabraknie występów lokalnych artystów, barwnej Gryfiady czy cieszącego się wielkim zainteresowaniem Święta Dzika. Do imprezy włączono także Piknik Sportowy oraz Giełdę Staroci i Numizmatów.
Na imprezie w tym roku zagra także popularny zespół Blue Cafe

Głównymi atrakcjami największej imprezy w mieście są koncerty. W tym roku w Świdnicy wystąpi jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych Hey. Na scenie zobaczymy także popularną grupę Blue Cafe, a także grających disco-polo Pięknych i Młodych.
Na tegorocznej scenie zobaczyć będzie można również grających disco-polo Pięknych i młodych

Specjalnie dla najmłodszych wystąpi znana z kolorowego wizerunku scenicznego i piosenek takich jak „A ja wolę moją mamę” czy „Kolorowe dzieci” Majka Jeżowska. Koncerty odbędą się w ramach Letniej Sceny Eski.
Ku uciesze najmłodszych w Świdnicy wystąpi Majka Jeżowska

Szczegóły imprezy nie są znane. Pytana przez redakcję Świdnica24 dyrektor Świdnickiego Ośrodku Kultury Anna Rudnicka nie udzieliła informacji na temat cen biletów czy nowych atrakcji. Przypomnijmy, że w zeszłym roku bilety były za symboliczną złotówkę. – Szczegóły wkrótce na plakatach i na naszej stronie internetowej – stwierdza Anna Rudnicka.

Na tegoroczne Dni Świdnicy Świdnicki Ośrodek Kultury w swoim budżecie ma zarezerwowanych 190 tys. zł.

/ red./

Poprzedni artykułDla zabawy uruchomił gaśnicę
Następny artykułMarcin Pietrzyk i Mariusz Kupiec wystartują w Rajdzie Świdnickim Krause