Strona główna Zwierzaki Balto nauczył się ufać ludziom i szuka nowego domu

Balto nauczył się ufać ludziom i szuka nowego domu [AKTUALIZACJA]

0

Aktualizacja: Balto nadal można adoptować.

Mający za sobą trudne życie Balto w typie labradora szuka kochającego domu. Pies trafił do schroniska w opłakanym stanie i po staraniach pracowników udało się odzyskać jego zaufanie. Energiczny psiak uwielbia zabawy piłeczkami. Jest łagodny i cieszy się na widok ludzi. Adopcję prowadzi FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
Balto to szalejący za piłeczkami pies w typie labradora. Duży, smukły zwierzak bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi. To łagodne stworzenie, niezwykle wylewne, cieszące się na widok wszystkich ludzi. Nie jest porywczy i nie skacze na człowieka.

Balto ma za sobą trudne życie. Trafił do świdnickiego schroniska w opłakanym stanie. Był niedożywiony, trzymany w zamknięciu i odizolowaniu od świata. Dzięki staraniom pracowników schroniska, pies znów nauczył się udać ludziom.

Psiak szuka nowego domu, w którym nie będzie musiał zostawać sam na długie godziny. Przy regularnym wyprowadzaniu zachowa czystość. Trudno znosi samotność. Pracownicy schroniska odradzają adopcję psa do domu z małymi dziećmi. Balto, bowiem boi się krzyków i nagłego dotyku. Potrzebuje spokoju i delikatności. Akceptuje inne, nieagresywne psy.

/FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułWypadek na rogatkach Świdnicy [FOTO]
Następny artykuł23 kolizje i 160 mandatów