Strona główna 0_Slider Udają pracowników Tauronu

Udają pracowników Tauronu

0

Byli elegancko ubrani, zaopatrzeni w ulotki i nakłaniali do zmiany umowy na dostawę prądu. Podali się za pracowników Tauronu, ale wcale nimi nie byli – alarmuje czytelnik Swidnica24.pl. Firma od dłuższego czasu ostrzega przed podobnymi praktykami.

TAURON nie chodzi po domach w celu podpisania umów – czytamy na stronie dostawcy energii elektrycznej. Rozpoznawalność marki próbują wykorzystać mniejsze firmy, a czasem po prostu złodzieje.

Dwaj mężczyźni byli wczoraj na ulicy Kliczkowskiej. Oferowali tańszy prąd i podpisanie umowy. Czytelnik natychmiast skontaktował się z Tauronem i uzyskał potwierdzenie podejrzeń, że to nie są pracownicy tej firmy. Do żadnych transakcji nie doszło. – Chciałbym ostrzec innych, by nie dawali się nabrać – pisze świdniczanin.

Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy zachęca, by w podobnych sytuacjach jak najszybciej kontaktować się z najbliższa jednostka policji. – Jeśli otrzymamy taką informację natychmiast, jesteśmy w stanie szybko zareagować i podjąć działania, zmierzające do zatrzymania oszustów – dodaje.

/asz/