Strona główna 0_Slider Świdniccy sportowcy i trenerzy docenieni

Świdniccy sportowcy i trenerzy docenieni

0

Świdniccy sportowcy i trenerzy otrzymają nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2016 rok. Uroczyste wręczenie zaplanowano pod koniec marca podczas obrad Rady Miejskiej w Świdnicy.

Z lewej nagrodzona siatkarka Maja Słowikowska

Uhonorowane osoby:
1) Nagrody indywidualne dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe:

a) w wysokości po 700 zł:
Maja Słowikowska – Siatkówka – MKS Świdnica,
Jakub Matlęga – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
Anna Ghulyan – Boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Anna Wojas – Taniec sportowy,
Piotr Wojas – Taniec sportowy,

b) w wysokości po 600 zł:
Patryk Szparniak – Kickboxing – Fighter Klub Kaczmarek Grodowski,
Tomasz Paździora – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
Dominika Sokołowska – Pływanie – KS Neptun Świdnica,
Oskar Cebula – Pływanie – WKS Śląsk Wrocław,
Jan Socha – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Szymon Bentkowski – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Szymon Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Dorian Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Martyna Dymicka – Golf – Stowarzyszenie Dolnośląskie Klub Golfowy,
Damian Lempart – Wyścigi samochodowe – TMSM Sparta Wrocław,

c) w wysokości po 400 zł:
Amelia Cieślak – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Karolina Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Roksana Niedziałkowska – MKS Polonia Świdnica,

d) w wysokości po 300 zł:
Karolina Malinowska – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
Weronika Borkowska – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
Arkadiusz Osienienko – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,

2) Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:
a) w wysokości 1100 zł:
Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

b) w wysokości po 900 zł:
Anna Kozieł – MKS Polonia Świdnica,
Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica,
Tomasz Bohuszewicz – Taekwondo – Taekwondo Tiger,
Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
Marek Olczyk – Siatkówka – MKS Świdnica,

3) Nagrody dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a) w wysokości po 1000 zł:
Przemysław Grzyb – piłka ręczna, piłka nożna, boks,
Jacek Gołębiewski – Lekkoatletyka – Świdnicka Grupa Biegowa,

b) w wysokości 800 zł:
Radosław Światowy – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica.

Rzecznik Prasowy
Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska