Strona główna Sport Piłka nożna Remis na własne życzenie

Remis na własne życzenie

0

Jeszcze na kwadrans przed zakończeniem meczu nic nie zapowiadało, aby AKS Strzegom miał mieć jakiekolwiek problemy z odniesieniem zwycięstwa w starciu z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Gospodarze stracili w samej końcówce trzy gole i zremisowali z ligowym przeciwnikiem 3:3.

Wszystkie gole padły w drugiej części spotkania. Strzegomianie za sprawą dwóch goli Dawida Krzyżanowskiego i trafienia Mariusza Krupnika prowadzili sparingowym starciu dwóch czwartoligowców już 3:0. W końcówce meczu w szeregi AKS-u wdarło się rozluźnienie, które kosztowało naszych piłkarzy utratę trzech goli.

Mecz w ostatnich 10-15 minutach wymknął się nam zupełnie spod kontroli. Zaczęliśmy popełniać proste błędy w defensywie, które nie mają prawa przydarzyć się na tym poziomie. Pod koniec grało już wielu rezerwowych, co miało duży wpływ na ostateczny wynik. Mamy teraz tydzień czasu do półfinałowego spotkania w ramach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych z Górnikiem Wałbrzych i musimy jak najlepiej wykorzystać ten czas – podkreślił Jarosław Krzyżanowski, trener AKS-u.

AKS Strzegom – Lotnik Jeżów Sudecki 3:3 (0:0)

AKS: Słowik, Durajczyk, Serweciński, Skrypak, Gołąbek, Krupnik, Sobczak, D. Krzyżanowski, Alwin, A. Wasilewski, M. Wasilewski oraz Kretkowski, Domaradzki, Nitarski, Szerszeń, Kuczma, Lesiński