Strona główna 0_Slider Prezenty na Dzień Kobiet

Prezenty na Dzień Kobiet [KONKURS]

0

Kobiety są różne, mają różne pasje. Jedne spełniają się w kuchni, inne w wysokogórskiej wspinaczce. Jedne wolą dres, inne szykowny biznesowy garnitur. Mimo szerzących się stereotypów, jak chociażby dowcipy o blondynkach, wszyscy mamy świadomość, że świat bez nich byłby szary i nieciekawy.

Dzień Kobiet to święto, w którym panie czują się szczególnie a panowie, mimo różnych na ten temat poglądów, starają się, by poczuły się docenione. Są kwiaty, czekoladki, perfumy i słowa – no właśnie… Co tu powiedzieć żeby zabrzmiało wyjątkowo? Proponujemy panom, by podzielili się za naszym pośrednictwem swoimi pomysłami na życzenia z okazji Dnia Kobiet. Cztery najciekawsze, najbardziej oryginalne życzenia opublikujemy na portalu w dniu 08 marca, ale laureatów nagrodzimy także upominkami, które będą wspaniałymi prezentami dla narzeczonych, mam, przyjaciółek, sąsiadek czy sióstr. Maile z życzeniami zatytułowane „Dzień Kobiet” proszę kierować na adres [email protected] do wtorku 7 marca do godziny 14.00. Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko autora, numer kontaktowy (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację danych i życzeń na portalu Świdnica24 i naszym facebookowym profilu.

Nagrodami w konkursie są miesięczny karnet do klubu Fitness World oraz zestawy zawierające próbki kosmetyków wraz z voucherem na zabieg pielęgnacyjny dłoni. Sponsorami w konkursie są Centrum Urody „Justyna” mieszczące się w Rynku oraz Fitness World z siedzibą w świdnickiej galerii.

/red/

Poprzedni artykułZbiórka krwi w urzędzie już w poniedziałek!
Następny artykułKKS Siechnice odprawiony z kwitkiem