Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Pierwsze spotkanie aktywnych kobiet

Pierwsze spotkanie aktywnych kobiet

0

Na co dzień wykonują wiele rozmaitych obowiązków, dzieląc swój czas prywatny z pracą zawodową i społeczną. Nawet będąc już na emeryturze wcale nie zwalniają tempa. Aktywne Kobiety Gminy Świdnica spotkały się świetlicy w Grodziszczu.
Główna ideą spotkania było stworzenie miejsca, gdzie będzie dochodziło do wymiany doświadczeń między kobietami, prowadzącymi m.in. stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, kluby seniora, a przede wszystkim działającymi społecznie. – Podczas wielu spotkań jesteście po prostu zajęte organizacją i obsługą. Mam nadzieję, że sobotni wieczór będzie sprzyjać nie tylko integracji, ale i wymianie pomysłów, których Wam przecież nie brakuje. Gratuluję osiągnięć, życzę wielu wspaniałych i kreatywnych pomysłów oraz motywacji do działania i wspierania siebie nawzajem – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy.

W spotkaniu organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wzięło udział koło 130 pań. Podczas wydarzenia uczestniczki zgłębiały tajniki zdrowego żywienia, a fachowych porad udzielały współtwórczynie idei i współwłaścicielki Fit Academy. W programie wydarzenia były także m.in. warsztaty z makijażu, gimnastyka oraz pamiątkowe zdjęcia w foto-budce. Tematem przewodnim pierwszego spotkania Aktywnych Kobiety Gminy Świdnica. był cygański wieczór i jak się okazało kreatywności i pomysłowości w doborze dodatków paniom nie brakowało. Kolejne spotkanie już za rok.

/Gmina Świdnica/