Strona główna Temat dnia Park Zawiszów pnie się w górę

Park Zawiszów pnie się w górę

1

Prace budowlane w Parku Zawiszów są już zaawansowane w ponad 65 %. Idą zgodnie z planem, a nasze ekipy budowlane nie zwalniają tempa. W sierpniu planowane jest zakończenie prac budowlanych, natomiast przekazanie kluczy naszym mieszkańcom planowane jest na październik tego roku.

Budowę inwestycji rozpoczęliśmy w kwietniu 2016r., w tym samym czasie ruszyła też sprzedaż mieszkań. Zaawansowanie realizacji jest już na takim etapie, że każde mieszkanie można obejrzeć przed zakupem i samodzielnie poczuć przestrzeń swojego nowego lokum. Każdy element projektu osiedla został przez nas wnikliwie przeanalizowany, każde mieszkanie starannie zaaranżowaliśmy, by przyszłym mieszkańcom żyło się wygodnie i komfortowo. W każdym znajdują się duże okna balkonowe, co zapewni doskonałe nasłonecznienie mieszkania. Wszystko z myślą o zapewnieniu Wam komfortu i wygody o jakiej marzyliście.

W ofercie posiadamy jeszcze mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od około 39 m.kw. do około 75 m.kw. Każdy może zakupić sobie komórkę lokatorską, miejsce postojowe w hali garażowej lub miejsce postojowe z przylegającym boksem siatkowym.

Z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od głównych traktów komunikacyjnych. Zadbaliśmy też o miejsca do odpoczynku i spotkań z sąsiadami. Zaprojektowaliśmy zielone skwerki, alejki spacerowe, plac zabaw oraz ogródki w mieszkaniach na parterze, gdzie można w ciepłe dni spędzać czas z rodziną i znajomymi. W każdej klatce schodowej znajdują się windy, co ułatwi mieszkańcom poruszanie się po piętrach od garażu do 3 piętra.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych mieszkańcach osiedla, tworząc nowoczesny, multi-funkcyjny plac zabaw, który zapewni wiele atrakcji dzieciom w każdym wieku, z piramidą linową, huśtawkami, mini-torem, trampoliną i bezpieczną piaskownicą dla maluszków.

Naszą ideą jest stworzenie dla Was miejsca, w którym będziecie czuć się bezpiecznie, znajdziecie chwile wytchnienia, spędzicie czas z dziećmi oraz nawiążecie relacje z sąsiadami.

Przypominamy także o atrakcyjnych ofertach w Parku Zawiszów m.in. programie Mieszkanie dla Młodych – uwaga ostatni dzwonek na dofinansowanie, Poleć sąsiada i zyskaj 1000zł, Zamień swoje stare M na nowe M, wszystkie podziemne miejsca postojowe taniej o 35%, Wykończenie „pod klucz”, rabaty dla inwestorów nawet do 5%.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Świdnicy przy ulicy Księcia Bernarda 7/1. Szczegóły dostępne także na www.parkzawiszow.pl Tel. 662-211-370

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWeekend Miłych Gestów wystartował w Świdnicy
Następny artykułZdania rodziców SP nr 1 są podzielone. Czy jest szansa na kompromis?

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.