Strona główna 112 Okradł firmę

Okradł firmę

0

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali 38-letniego mężczyznę, podejrzewanego o kradzież z włamaniem do pomieszczeń jednej z firm na terenie tego miasta. Łupem złodzieja padła gotówka oraz piła spalinowa.


Pod koniec lutego  do świebodzickiego komisariatu policji zgłosił się właściciel świebodzickiej firmy, informując o kradzieży z włamaniem do pomieszczeń firmowych. Jak ustalono, sprawca pod osłoną nocy uszkodził kratę zabezpieczającą oraz drzwi wejściowe, a następnie z wnętrza ukradł  500zł oraz piłę spalinową.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach po kilku dniach wytypowali i zatrzymali podejrzewanego, który przyznał się do popełnienia  czynu. Okazał się nim 38-letni świebodziczanin. Był on już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, iż kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

/KPP w Świdnicy, opr. red./