Strona główna 0_Slider Kto widział wiosnę?

Kto widział wiosnę? [ROZWIĄZANIE KONKURSU FOTO]

0

Długo wyczekiwana, zaklinana na wszelkie możliwe sposoby, upragniona – WIOSNA. W końcu nadeszła i mamy na to dowody!

W niedzielę ogłosiliśmy konkurs, w którym zadaniem naszych Czytelników było znalezienie i pokazanie oznak wiosny w Świdnicy i okolicach. Ilość nadesłanych fotografii sprawiła, że nie mamy wątpliwości, że wiosna zawitała w regionie. Do naszej skrzynki mailowej trafiło kilkadziesiąt wiadomości, z których większość zawierała kilka lub niekiedy kilkanaście fotografii. Wybór mieliśmy trudny, nie wszystkie zdjęcia udało nam się także zamieścić w galerii. Wybraliśmy jednak te, które naszym zdaniem potwierdzają nadejście tej cudownej pory roku i prezentujemy je w galerii na końcu artykułu.

Czas ogłosić laureatów. Podwójne zaproszenie do kina Cinema 3D otrzymują pani Katarzyna Szul z Żarowa za filmik o krokusach i pszczółce:

pani Alina Matraj z Piławy Górnej, która uchwyciła wiosenne wylegiwanie się stada saren:

a także pani Sylwia Pawlak ze Świdnicy, która uwieczniła wiosenną Zuzię:

Dodatkowo przyznaliśmy dwa wyróżnienia w postaci pojedynczych zaproszeń do Cinema 3D w Świdnicy dla pana Piotra Tomaszewskiego, autora głównego zdjęcia do artykułu oraz dla pani Karoliny Zawady za piękny kolaż, który możecie Państwa oglądać na początku tekstu. Nagrodziliśmy tylko pięciu autorów zdjęć, ale bijemy brawo wszystkim, którzy z zapałem tropili dla nas wiosnę. Zapraszamy do galerii:

Gratulacje dla wszystkich i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

/red./