Strona główna Konkursy Koncert Dżemu we Wrocławiu

Koncert Dżemu we Wrocławiu [KONKURS]

0

Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki Dżem, w ramach tegorocznej trasy koncertowej, wystąpi jeszcze w dziewięciu polskich miastach. Najbliższy koncert legendy bluesowo-rockowego grania odbędzie się 7 kwietnia o godz. 19.30 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie.
Zespół Dżem powstał w 1973 roku jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki. Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem oraz niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas wyjątkowej trasy zespołu.

Cena biletu: od 60 zł do 90 zł

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Dżemu we Wrocławiu. Wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowany „Koncert Dżemu” na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Pytanie brzmi: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przekazać zaproszenie na koncert Dżemu we Wrocławiu? Na odpowiedzi czekamy do 3 kwietnia.