Strona główna 0_Slider Kino na szpilkach dla dorosłych

Kino na szpilkach dla dorosłych [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

1

Już w najbliższy czwartek w kinie Cinema 3D w Świdnicy kolejna edycja Kina na Szpilkach. Tym razem organizatorzy chcą świętować z paniami Dzień Kobiet, ale ostrzegają, że wstęp jest ograniczony i możliwy tylko dla osób pełnoletnich.

W to wyjątkowe święto na Panie czeka jak zawsze mnóstwo atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Oprócz tradycyjnej lampki szampana specjalnie zaproszeni na tą okazję hostmani częstować będą Panie słodkościami. Nie zabraknie mnóstwa najnowszych propozycji kosmetycznych takich firm jak Oriflame, Mary Kay, The Roseczy Souvre. O piękno wszystkich Pań na co dzień postara się również zadbać salon Sekret Piękna ze Świdnicy oraz Depil Concept z Wałbrzycha. Jak wiadomo wiosna zbliża się wielkimi krokami i aby wszystkie Panie mogły poczuć się również wiosennie i kwitnąco zaprasza do siebie Fitness World czy Centrum Dietetyczne Naturhouse. Będzie z nami także Restauracja Manufaktura posiadająca oprócz szerokiej oferty gastronomicznej bardzo ciekawe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Z dobrą i przede wszystkim profesjonalną radą odnośnie dobierania biustonoszy wychodzi naprzeciw salon Brafitti ze Świdnicy. Wszystkie Panie przybyłe na marcowe Kino Na Szpilkach zapraszać do siebie będzie również nowo otwarty Hotel Dębowy z Bielawy oferujący noclegi w pięknych i eleganckich pokojach, pyszne jedzenie w swojej restauracji oraz dużą wybór profesjonalnych zabiegów w strefie SPA.

Na sali kinowej nie zabraknie konkursu z cennymi nagrodami, ale oprócz tego na wszystkie panie czeka atrakcja główna wieczoru, czyli pokaz tańca erotycznego grupy Heart Breakers! Jako finał wieczoru organizatorzy proponują specjalny pokaz przedpremierowy komedii romantycznej „Wszystko albo nic”.

Dla tych pań, które chcą przedłużyć świętowanie Dnia Kobiet i nie kończyć zabawy na seansie filmowym czekają propozycję afterparty, gdzie za okazaniem biletu z KNS otrzymać można:
– Shot powitalny w pubie Seta i Galareta
– 10% zniżki w restauracji Manufaktura
– 10% zniżki na jedzenie w Koku Sushi

Na portalu Świdnica24 ogłosiliśmy konkurs, w którym stawką było jedno podwójne zaproszenie na czwartkowe Kino na Szpilkach. Pytaliśmy o polskich aktorów, którzy zagrali w polsko-czesko-słowackiej produkcji „Wszystko albo nic”. Większość nadesłanych odpowiedzi była poprawna, ale niepełna, gdyż panie wymieniały Michała Żebrowskiego i Pawła Deląga, pomijając Krzysztofa Tyńca oraz Bronisława Wrocławskiego. W pełni prawidłową odpowiedź nadesłała pani Monika Kozłowska-Teuerle, którą ogłaszamy szczęśliwą posiadaczką zaproszenia na to wydarzenie w Cinema 3D.

Bilety na wydarzenie do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.cinema3d.pl
Udział w evencie jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDaniela Kałużyńska najlepszą juniorką Polish Open [VIDEO]
Następny artykułNowa sieć szkół w gminie Świdnica zatwierdzona