Strona główna Zwierzaki Energiczny Rejn nadal czeka na dom

Energiczny Rejn nadal czeka na dom [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Rejn znalazł nowy dom. Fundacja, ze względu na niepokojące informacje, obecnie sprawdza warunki stworzone przez nowego właściciela i prawdopodobnie pies wróci do schroniska.

Wiecznie energicznych psiak, uwielbiający ruch i zabawę wciąż czeka na nowy dom. W stosunku do ludzi Rejn jest łagodny i posłuszny, a na spacerach grzeczny i raczej bezproblemowy, choć niezwykle ciekawy każdego miejsca. Adopcję prowadzi FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
Rejn został przyjęty do świdnickiego schroniska 15 lutego i nadal czeka na odpowiedzialnego właściciela. Jest to przedstawiciel większych rozmiarów kundelka (około 18 kg). Wiecznie energiczny psiak jest skory do zabawy, podczas której z ekscytacji zdarza mu się podszczypywać, co jest jedynie formą zaczepki. Psiak uwielbia także pieszczoty. Jest łagodny do ludzi. Na spacerach Rejn jest grzeczny i raczej bezproblemowy, choć ciekawy każdego miejsca, w jakim się znajdzie. Sprawdziłby się w domu z ogrodem. Pies jest posłuszny, potrzebuje tylko mądrego przewodnika.

/FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułPił przy pomniku papieża
Następny artykułList otwarty do prezydent Świdnicy