Strona główna 0_Slider Dzień Bańki Mydlanej po raz szósty!

Dzień Bańki Mydlanej po raz szósty!

0

Olbrzymie i całkiem malutkie, puszczane z wprawą i nieporadnie, ale wszystkie zachwycające! Bańki mydlane w ubiegłym roku przyciągnęły do parku Jana Kasprowicza setki świdniczan. Czy ten rekord zostanie pobity? Znana jest już data kolejnego Dnia Bańki Mydlanej!

Firma Ale Heca!, specjalizująca się w organizacji eventów, urodzin oraz zabaw dla dzieci i całych rodzin, już pięciokrotnie na powitanie wiosny zapraszała do wspólnego puszczania mydlanych baniek. Zainteresowanie ubiegłoroczną edycją było olbrzymie, a do zabawy wykorzystano kilkaset litrów mydlanego płynu!

Podobnie będzie w tym roku: organizatorzy zapewnią płyn, przygotują także stoisko do budowy urządzeń do tworzenia baniek, ale warto zaopatrzyć się we własny sprzęt. Nie jest to trudna konstrukcja – wystarczy sznurek z dwoma kijkami. Oczywiście można zabrać bardziej zaawansowane urządzenia.

Realizacja nagrania BMwideo

Ale Heca stara się, by VI Dzień Bańki Mydlanej został zorganizowany na promenadzie przed bosmanatem nad zalewem Witoszówka. Pewna jest data – 1 kwietnia 2017! Godziny jeszcze są ustalane, ale będzie to raczej popołudnie. O szczegółach poinformujemy. Udział w zabawie jest bezpłatny!

/red./