Strona główna Wydarzenia Świdnica Zapraszają na warsztaty z robotyki

Zapraszają na warsztaty z robotyki

0

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe i z tej okazji zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na otwarte warsztaty „Technologia 3D #2” w ramach projektu „Technologia 3D – tu i teraz” – zachęca Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy.


Projekt  realizowany jest dzięki pomocy Naszych partnerów  tj. RST Software Masters, SONEL S.A., AMS sp. z o.o. i Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVESTPARK”.
Pierwsza edycja warsztatów została zorganizowana w lipcu 2016 roku i była skierowana głównie do uczniów szkół gimnazjalnych. Teraz MDK zaprasza uczniów szkoły podstawowej z klasy 5, 6 oraz 1 klasy gimnazjum. Warsztaty odbędą się w terminie 20-24 lutego według następującego harmonogramu: od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-13:00, piątek 10:00-11:30. Zajęcia odbędą się w MDK ul. Nauczycielska 2 w sali robotyki na pierwszym piętrze.

Tematyka poruszana na warsztatach związana jest z szeroko pojętym zagadnieniem druku 3D. Warsztaty zaczniemy od samej teorii a skończymy na praktycznej nauce modelowania 3D i wydrukowania wykonanych projektów. Warsztaty są całkowicie darmowe. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są mailowo na adres: [email protected]. W treści wiadomość należy podać imię
i nazwisko dziecka, klasę i szkołę. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Na każdy e-mail odpowiemy – deklarują nauczyciele MDK.

/opr. red./

Poprzedni artykułDlaczego spotkała się tylko z dyrektorami szkół? Minister Zalewska odpowiada
Następny artykułBilety do kina za paragony