Strona główna 0_Slider Upominki na Walentynki

Upominki na Walentynki [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

We wtorek Święto Zakochanych zwane Walentynkami. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był zestaw kosmetyków oraz vouchery ufundowane przez firmę The Rose S. A. Przedstawiamy laureatów.

The Rose S. A. to wyłączny dystrybutor oryginalnych produktów pochodzących bezpośrednio od bułgarskich producentów. Ich ponad 150-letnie doświadczenie w wytwarzaniu kosmetyków pozwoliło wypracować unikalne receptury, które mają zbawienny wpływ na cerę. Idealnie nadają się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych, sztucznych barwników i aromatów, konserwantów oraz silikonów. Posiadają certyfikaty EKO, BIO, Organic, Vegan. W bogatej ofercie kosmetyków dla pań, panów i dzieci znajdują się kremy, mleczka, toniki, balsamy, mydła, szampony, żele, maski, perfumy i wiele innych. Aby poznać ofertę The Rose wystarczy odwiedzić stronę www.therose.pl lub wybrać się do Galerii Świdnickiej, gdzie mieści się punkt sprzedaży tych naturalnych kosmetyków.

Otrzymaliśmy od naszych czytelników wiele pięknych dowodów miłości wobec swych ukochanych. Jednak nagrody są tylko trzy i powędrują do trzech pań. Pierwsza nagroda czyli kosz kosmetyków The Rose wędruje do pani Angeliki Ślązak, która dla ukochanego m.in. nauczyła się robić pierogi ruskie.

Vouchery na kwotę 50zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym The Rose w Galerii Świdnickiej otrzymują pani Barbara Pidanty – szczęśliwa posiadaczka słownika PWN „Czułe słówka”, który otrzymała w prezencie od męża oraz pani Marta Rój, która dla ukochanego wykonała serce – od 14 lutego ozdobę ściany w ich mieszkaniu. Gratulujemy pomysłów i odwagi w ich prezentacji. Życzymy niekończącej się miłości.

/red/