Puchar Burmistrza Bolkowa za zajęcie pierwszego miejsca w charytatywnym turnieju piłki siatkowej zdobyli reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, pokonując 11 konkurencyjnych drużyn. Zawody były tylko jednym z punktów trzydniowego festynu organizowanego pod hasłem „Wszystko dla Malwinki”.
Komenda Powiatowa Policji w Jaworze, Komisariat Policji w Bolkowie, Nadleśnictwo Jawor, czy Ochotnicza Straż Pożarna z Sadów Dolnych, to obok Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy tylko niektóre z 12 drużyn biorących udział w rozegranym 19 lutego, charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Bolkowa. Zawody zostały rozegrane na terenie hali sportowej przy Gimnazjum w Bolkowie.
Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięską reprezentację, którą okazała się drużyna świdnickich policjantów.
Zawody były tylko jednym z punktów trzydniowego festynu organizowanego pod hasłem „Wszystko dla Malwinki”, z którego dochód przeznaczony został na pomoc dla chorej, 12-letniej dziewczynki, córki pracownicy cywilnej z Komisariatu Policji w Bolkowie.
/KPP w Świdnicy/

![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-238x178.jpg)


![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)


![Pożar w strzegomskiej słodowni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar-slodownia-1-100x75.jpg)

![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)