Strona główna 0_Slider Pokaż jak kochasz

Pokaż jak kochasz [KONKURS]

0

Już za tydzień zakochani będą obchodzić swoje święto. 14 lutego to dzień, w którym każdy chciałby poczuć się kochany, a Ci którzy doświadczają miłości mają niepowtarzalną szansę wyznać swe uczucia za pośrednictwem tzw. walentynek.

Wcale nie trzeba być uzdolnionym artystą ani bogaczem. Wystarczy odrobina kreatywności i chęć sprawienia przyjemności ukochanej osobie. Miłość można okazać na wiele sposobów – podzielcie się z nami swoimi pomysłami i “pokażcie jak kochacie”. Przysyłajcie zdjęcia lub opisy Waszych koncepcji na okazanie miłości na nasz adres mailowy [email protected]  Poczta zatytułowana “Walentynki” powinna zawierać imię, nazwisko i numer telefonu nadawcy (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na przetwarzanie danych a także zgodę na wykorzystanie zdjęcia czy opisu lub dzieła w artykule podsumowującym konkurs. Na maile czekamy do piątku 10 lutego.

Trzy najbardziej kreatywne pomysły zostaną nagrodzone kosmetykami ufundowanymi przez firmę The Rose S. A. Do wygrania jest kosz kosmetyków o wartości 150zł oraz vouchery na kwotę 50zł do wykorzystania na zakupy w punkcie The Rose S.A., który mieści się na pasażu w Galerii Świdnickiej. The Rose S. A. to wyłączny dystrybutor oryginalnych produktów pochodzących bezpośrednio od bułgarskich producentów. Ich ponad 150-letnie doświadczenie w wytwarzaniu kosmetyków pozwoliło wypracować unikalne receptury, które mają zbawienny wpływ na cerę. Idealnie nadają się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych, sztucznych barwników i aromatów, konserwantów oraz silikonów. Posiadają certyfikaty EKO, BIO, Organic, Vegan. W bogatej ofercie kosmetyków dla pań, panów i dzieci znajdują się kremy, mleczka, toniki, balsamy, mydła, szampony, żele, maski, perfumy i wiele innych.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Galerii Świdnickiej oraz na stronę www.therose.pl

/red/