Strona główna 0_Slider Piąte urodziny Galerii Świdnickiej z Natalią Szroeder

Piąte urodziny Galerii Świdnickiej z Natalią Szroeder

0

W marcu 2017 roku mija 5 lat od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej. Przez ten czas centrum handlowe stało się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Świdnicy i okolic.

Klienci Galerii Świdnickiej spędzają wolny czas nie tylko na zakupach, ale także z chęcią odwiedzają wielosalowe kino, restauracje, kawiarnię Choice czy dbają o kondycję w klubie Fitness World. Dużym zainteresowaniem cieszą się liczne imprezy i wydarzenia, w których klienci galerii biorą aktywny udział.
18 marca 2017 Galeria Świdnicka będzie hucznie świętować swoje piąte urodziny. Z tej okazji zaplanowano niezwykłe atrakcje, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, a finałem imprezy będzie koncert Natalii Szroeder, artystki znanej m.in. z takich hitów jak „Lustra”, „Powietrze”, „Nie patrzę w dół”.


Dodatkowo 4 marca rusza Wielki Konkurs Urodzinowy, w którym główną nagrodą jest bon o wartości 5000zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA w Galerii Świdnickiej. Oprócz nagrody głównej do wygrania będą rowery oraz bony na zakupy o wartości 500zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 4-18 marca 2017 zrobić zakupy za min. 50zł brutto w dowolnym sklepie w Galerii Świdnickiej, zgłosić się z paragonem do punktu obsługi konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający zadanie konkursowe.
Więcej informacji już wkrótce.

Galeria Świdnicka. Miłego dnia.