Strona główna Sport Jeździectwo Nadciąga jubileuszowa edycja święta hippicznego

Nadciąga jubileuszowa edycja święta hippicznego

0

Jeździecki Strzegom Horse Trials 2017 coraz bliżej – do tegorocznej edycji pozostało już niecałe 100 dni. Ze względu na sierpniowe Mistrzostwa Europy, w tym roku zawody zostaną rozegrane wyjątkowo wcześnie, a dokładnie w dniach 17-21 maja. Będzie to jubileuszowa 15. edycja imprezy.

Strzegom Horse Trials to największa impreza wkkw w tej części Europy. Co roku gości gwiazdy światowego wkkw – mistrzów olimpijskich, mistrzów świata i Europy. Podczas ubiegłorocznej edycji, w konkursie pucharowym, w klasyfikacji indywidualnej triumfował Ludwig Svennerstal ze Szwecji, drużynowo najlepsze były Brytyjki – Rosalind Canter, Isabelle (Izzy) Taylor, Laura Collett i Holly Woodhead.

Już niebawem dowiemy się, kto stanie w szranki w tym roku. Na oficjalnej stronie zawodów dostępne są już propozycje. Rozegranych zostanie sześć konkursów międzynarodowych o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym konkurs Pucharu Narodów – FEI Nations Cup™ Eventing – najbardziej prestiżowy cykl w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Termin zgłoszeń ostatecznych mija 17 kwietnia!

Więcej na www.StrzegomHorsetrials.pl