Strona główna Konkursy Boeing w świdnickim teatrze

Boeing w świdnickim teatrze [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

2

17 lutego Wrocławski Teatr Komedia zaprasza świdniczan na 100 minut świetnej zabawy. Jeśli lubicie sztuki komediowe i macie ochotę na wieczór pełen śmiechu i rozrywki, po prostu musicie wybrać się na przedstawienie “Boeing Boeing”, a my mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.

plakat boening boening-1-12

„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. W 1991 roku została wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień – 17 500 w 55 krajach świata. W 2008 roku zaś nagrodzona została prestiżową Tony Awards – odpowiednikiem Oscara w świecie teatru. Sztuka opowiada historię Maksa i jego narzeczonych, z których każda jest stewardesą innych linii lotniczych. Oczywiście każda z nich sądzi, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

Główną rolę w spektaklu odgrywa jego reżyser Wojciech Dąbrowski – aktor znany m.in. z seriali „Plebania”, „Pierwsza miłość” czy „Przyjaciółki”. Natomiast mistrzowską kreację stworzyła tu Dorota Wierzbicka-Matarrelli, która wcieliła się w rolę pomocy domowej głównego bohatera. Świetni aktorzy, fantastyczny tekst to po prostu gwarancja rozrywki w jej najlepszym wydaniu. Bilety na sztukę teatralną dostępne są w Informacji Turystycznej mieszczącej się w Rynku, tel. 74 852 02 90. Chętnych zapraszamy do konkursu, w którym wygrać możecie jedno podwójne zaproszenie na spektakl w dniu 17 lutego. Pytanie brzmi: Kiedy miała miejsce premiera sztuki “Boeing boeing” we Wrocławskim Teatrze Komedia – proszę podać dokładną datę. Odpowiedzi proszę przesyłać mailem na adres [email protected] do przyszłego czwartku. Rozwiązanie w pierwszy weekend lutego.  W mailu powinny znaleźć się imię, nazwisko, numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgoda na publikację danych na portalu w przypadku wygranej.

AKTUALIZACJA

Premiera sztuki “Boeing boeing” we Wrocławskim Teatrze Komedia miała miejsce 15.05.2011 r. Podwójne zaproszenie na spektakl w Świdnicy otrzymuje pani Anna Kuska, która jako pierwsza nadesłała prawidłową odpowiedź i spełniła wszystkie warunki, o które prosiliśmy w zapowiedzi. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

/red/