Strona główna 0_Slider Rewolucyjna Wisłocka w Kinie na Szpilkach

Rewolucyjna Wisłocka w Kinie na Szpilkach

0

Kino Na Szpilkach powraca w nowym roku! Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie panie już w czwartek, 2 lutego, na godzinę 18:00. Przygotowano mnóstwo atrakcji, konkursy z nagrodami oraz doskonały film, a to wszystko w klimacie PRL-u.

KNS-SZTUKA KOCHANIA_INFOTIXY_1024x768px-1
Pierwsze tegoroczne spotkanie w kinie dla pań rozpocznie się tradycyjną lampką szampana w holu kina, podczas której zapoznać się będzie można z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Naprzeciw „obywatelkom” i „towarzyszkom” wyjdą z pomocną ręką i dobrą radą panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse, Mydlarnia u Franciszka, Mary Kay, Depil Concept z Wałbrzycha, Souvre, The Rose czy Oriflame. Za sprawą Małgorzaty Hayder-Zibrow z Perfekcyjnych Dekoracji, przy współpracy z Ciukuruku, zobaczymy, jak mogłyby wyglądać dekoracje Walentynkowe za czasów PRL-u, gdyby partia takie święto pozwoliła obchodzić. Fitness World zadba o kondycję fizyczną, a o dobrą kondycję naszych portfeli postara się Bank Zachodni WBK. Dobrym kontaktem zajmie się salon Play, a sklep Po Robocie kusić nas będzie bogatą ofertą oryginalnych i regionalnych piw czy napoi. W holu kina pojawi się również seksuolog Dorota Werner, która udzieli odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania.

UWAGA! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy jeszcze przed wyjściem z domu! Królować mają stylizacje z PRL-u, na każdą przebraną panią czekać będzie drobny upominek, a najlepsze przebrania wezmą udział w konkursie o nagrodę główną. Stylizację oceni trzyosobowe jury w składzie: Katarzyna Dzwoniarska (Dyrektor Cinema 3D w Świdnicy), Małgorzata Hayder-Zibrow (Perfekcyjne Dekoracje) oraz Dorota Werner (seksuolog, pedagog, psychotraumatolog, kierująca Świdnickim Centrum Psychoedukacji i Terapii „Erlass”).
W programie jest również PRL-owski quiz, w którym do wygrania będą m.in. vouchery do Manufaktury, Da Grasso czy Kryształowej Gospody Kuflowej, idealne do wykorzystania np. przy okazji zbliżających się Walentynek.

– Pragnę zaprosić wszystkie panie na lutową edycję Kina na szpilkach. Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się wcielić w rolę organizatora. Zawsze było, jest i będzie to dla mnie niezwykłe wydarzenie. Przez ostatni czas byłam skupiona na urokach macierzyństwa i nie ukrywam, że powrót do pracy nie jest łatwy, ale myśl o spotkaniu z paniami daje mi olbrzymią dawkę pozytywnej energii – mówi Katarzyna Dzwoniarska, Dyrektor Cinema 3D w Świdnicy i współpomysłodawczyni eventu.
Wieczór zwieńczy pokaz filmu „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, a w jego tematykę wprowadzi w Dorota Werner, seksuolog, która opowie o badaniach na temat obecnego stanu seksualności kobiet.

Opis filmu

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim “Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu “Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Wszystkie panie, które będą chciały bawić się również po seansie, na afterparty zapraszają Piwnica Ratuszowa, oferująca 10% zniżki dla uczestniczek Kina na Szpilkach, oraz pub Seta i Galareta, gdzie na wszystkie „szpilki” czeka specjalny drink powitalny.

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.