Strona główna 0_Slider Patrycja Markowska zaśpiewała dla WOŚP

Patrycja Markowska zaśpiewała dla WOŚP [FOTO/VIDEO]

0

Patrycja Markowska – popularna piosenkarka śpiewająca pop i rock – wystąpiła w Galerii Świdnickiej z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

PATRYCJA MARKOWSKA - 2017.01.15 - (9)

Patrycja Markowska, autorka takich piosenek jak “Musisz być pierwszy”, “Księżycowy” czy “Gdy zgasną światła”, zadebiutowała w 2001 roku albumem “Będę silna”. Za swoje dokonania była m.in. nominowana do Fryderyków, a krążek “Świat się pomylił”, jeden z najpopularniejszych albumów artystki, zyskał status platynowej płyty. Muzykę ma we krwi – jej ojcem jest Grzegorz Markowski, lider legendarnej grupy Perfect.

– Ten koncert jest bardzo ważny dla mnie i mojego zespołu. Liczy się każdy dobry gest. Jesteście wielcy! – mówiła kilkusetosobowej publiczności zgromadzonej w Galerii Świdnickiej.

Przypomnijmy: już ponad 40 tys. zł trafiło do 56 puszek, z którymi kwestowali świdniccy wolontariusze w ramach WOŚP. Najświeższe dane pochodzą z godziny 18:00, do policzenia zostały jeszcze datki z mniej więcej połowy puszek. Rekordowe w tym roku są wpływy z licytacji – łącznie zebrano aż 21 573,90 zł.

/opr. red./
Zdjęcia Anna Pawłowska
Nagranie Mariusz Ordyniec