Strona główna 0_Slider Padł absolutny rekord, zebrano ponad 44 tysiące złotych!

Padł absolutny rekord, zebrano ponad 44 tysiące złotych!

0

Wielki sukcesem sportowym i organizacyjnym zakończyła się piąta edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Fundację „Łączy nas Football” Wiesława Żurka. Na leczenie i rehabilitację Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna-Zdroju oraz Gai z Lubina zebrano grubo ponad 40 tysięcy złotych.

przeliczanie

Na parkiecie w hali na Zawiszowie zaprezentowali się w niedzielę, 8 stycznia znani piłkarze, zawodnicy sportów walki, oldboje, a także lokalni samorządowcy. W zmaganiach sportowych najlepsi okazali się piłkarze Zagłębia Lubin, którzy w wielkim finale pokonali drużynę Fundacji „Łączy nas Football”. Na dalszych miejscach uplasowali się zawodnicy Górnika Wałbrzych, oldbojów Lecha Poznań, Polonii-Stali Świdnica i JAKO Fighter Team. Wynik sportowy był jednak sprawą drugorzędną, wszyscy pragnęli pomóc ciężko chorym Gracjanowi ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna-Zdroju oraz Gai z Lubina.

Udało się… Na leczenie i rehabilitację dzieciaków zebrano łącznie 44 tysiące i 343 złote, a także 4 euro. Kwota zostanie podzielona po równo na każde z trójki maluchów. – To prawdziwy sukces, jesteśmy bardzo zadowoleni. Z pewnością zeszłoroczny rekord zostanie pobity – mówił jeszcze przez oficjalnym podliczaniem zebranych środków Wiesław Żurek, prezes Fundacji „Łączy nas Football”. Przypomnijmy, że podczas czwartej edycji imprezy zebrano blisko 28 tysięcy złotych. Uzyskane w niedzielę pieniądze pochodziły głównie ze sprzedanych cegiełek i licytacji atrakcyjnych gadżetów sportowych. Rekordowa licytacja przeprowadzona została około 19.30. Koszulka Piotra Zielińskiego z włoskiego Napoli wylicytowana została za 3500 złotych!

Obszerna fotogaleria pod linkiem: http://swidnica24.pl/gwiazdy-sportu-i-swidniczanie-okazali-serce-foto/

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułŚKPR rozegra trzy sparingi przed startem ligi
Następny artykułKopnął „bo tak”