Strona główna Sport Piłka nożna JPSC: Do walki szykują się sześcioletni piłkarze

JPSC: Do walki szykują się sześcioletni piłkarze

0

Niezwykle interesująco zapowiada się sobotni turniej piłkarski z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2016/2017 dla zawodników z rocznika 2010 i młodszych. Rywalizacja w hali w Witoszowie Dolnym toczyć się będzie na dwóch boiskach, a na starcie stanie aż 16 zespołów ze Świdnicy, Bolkowa, Wrocławia, Wałbrzycha, Bielawy i Dzierżoniowa.

csc_6694

W Witoszowie przeprowadzone zostaną dwa turnieje toczone na boiskach A i B, gdzie walka rozgrywana będzie systemem każdy z każdym. Poniżej szczegółowy plan imprezy! Patronat medialny nad całym cyklem turniejów objęła Swidnica24.pl.

Turniej na boisku nr A:
Polonia-Stal I Świdnica (trener Szymon Majcherczyk)
Polonia-Stal II Świdnica (trener Przemysław Malczyk)
Akademia Piłkarska 13 Świdnica I
Siódemka Bielawa I
Diament Wałbrzych I
AP Dzierżoniów I
AP Nowa Ruda
Wratislavia Wrocław

Harmonogram:
9.00 – 9.10: Polonia Stal I – Polonia Stal II
9.12 – 9.22: AP 13 – Siódemka Bielawa
9.24 – 9.34: AP Dzierżoniów – Diament Wałbrzych
9.36 – 9.46: AP Nowa Ruda – Wratislavia Wrocław
9.48 – 9.58: Polonia Stal I – Siódemka Bielawa
10.00 – 10.10: AP 13 – Polonia Stal II
10.12 – 10.22: AP Dzierżoniów – Wratislavia Wrocław
10.24 – 10.34: AP Nowa Ruda – Diament Wałbrzych
10.36 – 10.46: Polonia Stal I – AP 13
10.48 – 10.58: Polonia Stal II – Siódemka Bielawa
11.00 – 11.10: AP Dzierżoniów – AP Nowa Ruda
11.12 – 11.22: Wratislavia Wrocław – Diament Wałbrzych
11.24 – 11.34: Polonia Stal I – AP Dzierżoniów
11.36 – 11.46: Polonia Stal II – Diament Wałbrzych
11.48 – 11.58: AP 13 – AP Nowa Ruda
12.00 – 12.10: Siódemka Bielawa – Wratislavia Wrocław
12.12 – 12.22: Polonia Stal I – Diament Wałbrzych
12.24 – 12.34: Polonia Stal II – AP Dzierżoniów
12.36 – 12.46: AP 13 – Wratislavia Wrocław
12.48 – 12.58: Siódemka Bielawa – AP Nowa Ruda
13.00 – 13.10: Polonia Stal I – Wratislavia Wrocław
13.00 – 13.10: Polonia Stal II – AP Nowa Ruda
13.12 – 13.22: AP 13 – AP Dzierżoniów
13.24 – 13.34: Siódemka Bielawa – Diament Wałbrzych
13.36 – 13.46: Polonia Stal I – AP Nowa Ruda
13.48 – 13.58: Polonia Stal II – Wratislavia Wrocław
14.00 – 14.10: AP 13 – Diament Wałbrzych
14.12 – 14.22: Siódemka Bielawa – AP Dzierżoniów

Turniej na boisku nr B:
Polonia-Stal III Świdnica (trener Ryszard Tyndel)
Polonia-Stal IV Świdnica (trener Grzegorz Borowy)
Akademia Piłkarska 13 Świdnica II
Akademia Piłkarska Bolków
Siódemka Bielawa II
AP Dzierżoniów II
Diament Wałbrzych II
Baszta Wałbrzych

Harmonogram:

9.00 – 9.10: Polonia Stal III – Polonia Stal IV
9.12 – 9.22: Baszta Wałbrzych – AP Bolków
9.24 – 9.34: AP 13 – Siódemka Bielawa
9.36 – 9.46: AP Dzierżoniów – Diament Wałbrzych
9.48 – 9.58: Polonia Stal III – AP Bolków
10.00 – 10.10: Polonia Stal IV – Baszta Wałbrzych
10.12 – 10.22: AP 13 – Diament Wałbrzych
10.24 – 10.34: AP Dzierżoniów – Siódemka Bielawa
10.36 – 10.46: Polonia Stal III – Baszta Wałbrzych
10.48 – 10.58: Polonia Stal IV – AP Bolko Bolków
11.00 – 11.10: Siódemka Bielawa – Diament Wałbrzych
11.12 – 11.22: AP 13 – AP Dzierżoniów
11.24 – 11.34: Polonia Stal III – AP 13
11.36 – 11.46: Polonia Stal IV – Siódemka Bielawa
11.48 – 11.58: Baszta Wałbrzych – AP Dzierżoniów
12.00 – 12.10: AP Bolko Bolków – Diament Wałbrzych
12.12 – 12.22: Polonia Stal III – Siódemka Bielawa
12.24 – 12.34: Polonia Stal IV – AP 13
12.36 – 12.46: Baszta Wałbrzych – Diament Wałbrzych
12.48 – 12.58: AP Bolko Bolków – AP Dzierżoniów
13.00 – 13.10: Polonia Stal III – Diament Wałbrzych
13.00 – 13.10: Polonia Stal IV – AP Dzierżoniów
13.12 – 13.22: Baszta Wałbrzych – Siódemka Bielawa
13.24 – 13.34: AP Bolko Bolków – AP 13
13.36 – 13.46: Polonia Stal III – AP Dzierżoniów
13.48 – 13.58: Polonia Stal IV – Diament Wałbrzych
14.00 – 14.10: AP Bolko Bolków – Siódemka Bielawa
14.12 – 14.22: Baszta Wałbrzych – AP 13