Strona główna Wydarzenia Marcinowice Jakie atrakcje na WOŚP w gminie Marcinowice?

Jakie atrakcje na WOŚP w gminie Marcinowice?

0

Gmina Marcinowice dołącza się do tegorocznej, jubileuszowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaprasza do wspólnej zabawy w Szkole Podstawowej w Strzelcach.

WOŚP zagra już po raz 25., a tym razem pieniądze zebrane przez kwestujących zostaną przekazane na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Mieszkańcy gminy Marcinowice mogą wspólnie zagrać dla Orkiestry w niedzielę, 15 stycznia; główne atrakcje rozpoczną się o 16:00 w strzeleckiej Szkole Podstawowej. Organizatorzy zapraszają do zabawy całe rodziny. W programie znalazły się m.in. występy taneczne w wykonaniu uczniów szkół w Marcinowicach i Strzelcach, pokaz żonglerki futbolówką, pokaz akrobatyczny czy prezentacja strażackiego sprzętu. Na wszystkich uczestników czekają też dodatkowe atrakcje: salon retro gier komputerowych, kiermasz fantów przygotowanych przez dzieci z gminy, kuchnia polowa, zdobienie pierników czy artystyczne malowanie twarzy.

Do wylicytowania będzie mnóstwo przedmiotów podarowanych przez firmy i mieszkańców, wśród nich: karnety na jazdy konne, dzień żeglowania po Jeziorze Mietkowskim, torty WOŚP, vouchery na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. Pełną listę przedmiotów do licytacji można znaleźć pod tym linkiem.

O godzinie 19.00 rozbłyśnie tradycyjne “światełko do nieba”.

WOŚP Strzelce

/opr. red./
Zdjęcie Gminny Ośrodek Kultury w Marcinowicach