Strona główna 0_Slider Święto tańca

Święto tańca [FOTO/VIDEO]

0

Ponad 800 tancerek i tancerzy wzięło udział w Świdnickim Festiwalu Tańca. Do zabawy i rywalizacji już po raz XXIV zaprosił Młodzieżowy Dom Kultury.

xxiv-festiwal-tanca-26W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świdnicy swoje taneczne umiejętności zaprezentowali najmłodsi i nieco starsi uczestnicy. Widzowie obejrzeli pokazy street dance, show dance, disco dance i mażoretki.

Nagranie Mariusz Ordyniec

Zdjęcia Anna Pawłowska

PROTOKÓŁ

Z OBRAD JURY

“XXIV Świdnickiego Festiwalu Tańca”

z dnia 3 grudnia 2016 r.

Po obejrzeniu występów Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

SOLO DISCO DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Oliwia Zytko – 3 Dance Wrocław
II MIEJSCE Weronika Mikuśkiewicz – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Ewa Świętuch – 3 Dance Wrocław
IV MIEJSCE Dobrosława Kozłowska – 3 Dance Wrocław

SOLO DISCO DANCE 12 – 15 LAT

I MIEJSCE Aleksandra Nehring – 3 Dance Wrocław
II MIEJSCE Martyna Ciesielska – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Nikola Bujek – 3 Dance Wrocław
IVMIEJSCE

Nicole Chrebela – ST Carmen Wałbrzych

V MIEJSCE

Alicja Kwiatkowska – 3 Dance Wrocław

SOLO DISCO DANCE POW. 15 LAT

I MIEJSCE Gabriela Zena – Chojnów
II MIEJSCE
III MIEJSCE

DUETY DISCO DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Maria Irga, Amelia Górecka – 3 Dance Wrocław
II MIEJSCE Milena Waszczak, Katarzyna Gajewska – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Zuzanna Szwarc, Aleksandra Figiel – 3 Dance Wrocław

DUETY DISCO DANCE 12 – 15 LAT

I MIEJSCE Anna Rojewska, Wiktoria Wróblewska – 3 Dance Wrocław
II MIEJSCE Nikola Bujek, Martyna Ciesielska – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Aleksandra Figiel, Zuzanna Szwarc – 3 Dance Wrocław

DUETY DISCO DANCE POW. 15 LAT

I MIEJSCE
II MIEJSCE
III MIEJSCE

MINI FORMACJE DISCO DANCE 11 LAT

NAGRODA 3D1 – 3 Dance Wrocław
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

MINI FORMACJE DISCO DANCE 12 – 15 LAT

NAGRODA
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

MINI FORMACJE DISCO DANCE POW. 15 LAT

NAGRODA
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

FORMACJE DISCO DANCE DO 11 LAT

NAGRODA Mały Brooklyn – Gimnazjum nr 2 Chojnów
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

FORMACJE DISCO DANCE 12 – 15 LAT

NAGRODA
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

FORMACJE DISCO DANCE POW. 15 LAT

NAGRODA Brooklyn – Gimnazjum nr 2 Chojnów
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

SOLO MAŻORETKI DO 11 LAT

I MIEJSCE Julia Włodarczyk – Centrum Zajęć Pozaszkolnych – Łódź
II MIEJSCE Julia Przyborowska – MDK Świdnica
III MIEJSCE Erika Trzaska – MDK Świdnica
IV MIEJSCE Camila Baczyńska- MDK Świdnica
V MIEJSCE Paulina Trojan – MDK Świdnica
VI MIEJSCE Xymena Morawska – MDK Świdnica

SOLO MAŻORETKI 12 – 15 LAT

I MIEJSCE
II MIEJSCE
III MIEJSCE

SOLO MAŻORETKI POW. 15 LAT

I MIEJSCE
II MIEJSCE
III MIEJSCE

DUETY MAŻORETKI DO 11 LAT

I MIEJSCE Julia Przyborowska, Angelika Szkuciak – MDK Świdnica
II MIEJSCE Agnieszka Martyniec, Małgorzata Mech – MDK Świdnica
III MIEJSCE Emilia Adamska, Erika Trzaska – MDK Świdnica

DUETY MAŻORETKI 12 – 15 LAT

I MIEJSCE Klaudia Kęsoń, Wiktoria Kopczyńska – Strzelce Wilekie
II MIEJSCE
III MIEJSCE

DUETY MAŻORETKI POW. 15 LAT

I MIEJSCE Weronika Wojtala, Wiktoria Kowalska – Strzelce Wielkie
II MIEJSCE
III MIEJSCE

FORMACJE MAŻORETKI DO 11 LAT

NAGRODA Na Zawiszy – Centrum Zajęć Pozaszkolnych – Łódź
WYRÓŻNIENIE Mażoretki MDK – MDK Świdnica
WYRÓŻNIENIE “Fame” – Centrum Zajęć Pozaszkolnych – Łódź

FORMACJE MAŻORETKI 12 – 15 LAT

NAGRODA FAME – Centrum Zajęć Pozaszkolnych – Łódź
WYRÓŻNIENIE Mażoretki MDK – MDK Świdnica
WYRÓŻNIENIE Mażoretki Viva Samba – Strzelce Wielkie

FORMACJE MAŻORETKI POW. 15 LAT

NAGRODA Mażoretki Viva Hiszpanki – Strzelce Wielkie
WYRÓŻNIENIE Mażoretki Delicje – Gminny Ośrodek Kultury Niechlów
WYRÓŻNIENIE Mażoretki MDK – MDK Świdnica

FORMY INNE 30 +

NAGRODA Dead of Alive –
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

2 BLOK

SOLO SHOW DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Wiktoria Rolska – Coco Dance Center Brzeg
II MIEJSCE Angelika Szkuciak – MDK Świdnica
III MIEJSCE
IV MIEJSCE

SOLO SHOW DANCE 12-15 LAT

I MIEJSCE Oliwia Boguś – SDA Złotoryja
II MIEJSCE
III MIEJSCE

SOLO SHOW DANCE POW. 15 LAT

I MIEJSCE Marcel Hryniuk – SDA Złotoryja
II MIEJSCE Gabriela Zenka
III MIEJSCE Magdalena Zwolińska – SDA Złotoryja

DUETY SHOW DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Anna Świętuch, Bartłomiej Bajewski – Akademia Ruchu i Tańca BANS Strzegom
II MIEJSCE Kuba Dziadowicz, Wiktoria Kalbrun – Agencja Artystyczna STEP Wrocław
III MIEJSCE Maja Michowska, Wiktoria Dąbrowska – Agencja Artystyczna STEP Wrocław
VI MIEJSCE
V MIEJSCE

DUETY SHOW DANCE 12 – 15 lat

I MIEJSCE
II MIEJSCE
III MIEJSCE

DUETY SHOW DANCE POW. 15 lat

I MIEJSCE Amanda Piszczek, Inga Kiełtyka – Coco Dance Brzeg
II MIEJSCE
III MIEJSCE

MINI FORMACJE SHOW DANCE DO 11 LAT

NAGRODA
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

MINI FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT

NAGRODA Second – MDK Świdnica
WYRÓŻNIENIE FAME – Centrum Zajęć Pozaszkolnych Łódź
WYRÓŻNIENIE

MINI FORMACJE SHOW DANCE POW. 15 LAT

NAGRODA FAME – Centrum Zajęć Pozaszkolnych Łódź
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

FORMACJE SHOW DANCE DO 11 LAT

NAGRODA Lejdiz – Agencja Artystyczna STEP Wrocław
NAGRODA Urwisy – Zespół Szkół Międzylesie
NAGRODA Bansujące Zozole – Akademia Ruchu i Tańca BANS Strzegom
NAGRODA Koraliki – MDK Swidnica
NAGRODA Power Bans – Akademia Ruchu i Tańca BANS Strzegom
NAGRODA Balet Renesans – Centrum Rozwoju Osobowego Świdnica
NAGRODA Dwa Kroki – Zespół Szkół Międzylesie

FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT

NAGRODA Schocko Bans – Akademia Ruchu i Tańca BANS Strzegom
NAGRODA Second – MDK Świdnica
WYRÓŻNIENIE

FORMACJE SHOW DANCE POW. 15 LAT

NAGRODA Mażoretki Viva “Adele” – Mażoretki Viva Strzelce Wielkie
WYRÓŻNIENIE zaTROODnieni – SDA Złotoryja
WYRÓŻNIENIE

SOLO STREET DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Wojciech Niziński – ST Carmen Wałbrzych
II MIEJSCE Oliwia Zytko – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Julia Wiktorowicz – ST Carmen Wałbrzych
IV MIEJSCE Pola Miaczyńska – 3 Dance Wrocław
V MIEJSCE Angelika Król – Powiatowe Centrum Kultury Oleśnica
VI MIEJSCE Ewa Świętuch – 3 Dance Wrocław
VII MIEJSCE Kuba Dziadowicz – Agencja Artystyczna STEP Wrocław

SOLO STREET DANCE 12-15 LAT

I MIEJSCE

Karolina Tylman – ST Carmen Wałbrzych

II MIEJSCE Martyna Szatkowska – ST Carmen Wałbrzych
III MIEJSCE Nicole Pyk – 3 Dance Wrocław
IV MIEJSCE Jakub Michalski – 3 Dance Wrocław
V MIEJSCE

Nicole Chrebela – ST Carmen Wałbrzych

VI MIEJSCE Justyna Walczak – ST Carmen Wałbrzych

SOLO STREET DANCE pow. 15 LAT

I MIEJSCE

Angelika Chochol – ST Carmen Wałbrzych

II MIEJSCE

Adrianna Tim – ST Carmen Wałbrzych

III MIEJSCE Gabriela Zenka
IV MIEJSCE Małgorzata Pierzchnicka – ST Carmen Wałbrzych
V MIEJSCE Weronika Panfil – Powiatowe Centrum Kultury Oleśnica
VI MIEJSCE Angelika Leus – Powiatowe Centrum Kultury Oleśnica
VII MIEJSCE Natalia Rydwańska – Akademia Ruchu i Tańca BANS Strzegom

DUETY STREET DANCE DO 11 LAT

I MIEJSCE Katarzyna Gajewska, Maria Irga – 3 Dance Wrocław
II MIEJSCE Amelia Gorecka, Klara Komicz – 3 Dance Wrocław
III MIEJSCE Aleksandra Figiel, Zuzanna Szwarc – 3 Dance Wrocław
IV MIEJSCE Lisa Sremcevic, Tosia Kontecka -3 Dance Wrocław
V MIEJSCE Oliwia Witek, Alicja Białkowska – 3 Dance Wrocław
VI MIEJSCE Franciszek Tchorzewski, Pola Solarska – 3 Dance Wrocław
VII MIEJSCE Lena Kowalczyk, Marta Padrej – ST Carmen Wałbrzych

DUETY STREET DANCE 12-15 LAT

I MIEJSCE Łukasz Skorupski, Małgorzata Karczyńska – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
II MIEJSCE Wiktoria Wzgarda, Alicja Szczepaniak – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
III MIEJSCE Nicole Pyk, Nicole Chrebela – ST Carmen Wałbrzych
IV MIEJSCE Alicja Kwiatkowska, Weronika Mikuskiewicz – 3 Dance Wrocław
V MIEJSCE Aleksandra Nehring, Sarah Sremcevic – 3 Dance Wrocław
VI MIEJSCE Karolina Mladenis, Maja Zwierzyńska – Miejski Dom Kultury Świebodzice

DUETY STREET DANCE pow. 15 LAT

I MIEJSCE Patrycja Król, Weronika Panfil – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
II MIEJSCE Aleksandra Bober, Dominika Łusiak – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
II MIEJSCE Adrianna Piasecka, Paulina Nowak – Miejski Dom Kultury Świebodzice
III MIEJSCE Angelika Chochol, Małgorzata Pierzchnicka – ST Carmen Wałbrzych

STREET DANCE MINI FORMACJE DO 11 LAT

NAGRODA Mały Detal – Coco Dance Center Brzeg
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

STREET DANCE MINI FORMACJE 12-15 LAT

NAGRODA Giganci – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
WYRÓŻNIENIE Gang the funk kids – Miejski Dom Kultury Świebodzice
WYRÓŻNIENIE

STREET DANCE MINI FORMACJE pow 15 LAT

NAGRODA Detal – Coco Dance Center Brzeg
WYRÓŻNIENIE
WYRÓŻNIENIE

STREET DANCE FORMACJE DO 11 LAT

NAGRODA Mały Brooklyn – Gimnazjum Nr 2 Chojnów
WYRÓŻNIENIE Mały Detal – Coco Dance Center Brzeg
WYRÓŻNIENIE

STREET DANCE FORMACJE 12-15 LAT

NAGRODA No Rules – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
WYRÓŻNIENIE Ryzykanci – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
WYRÓŻNIENIE

Brooklyn Junior – Gimnazjum Nr 2 Chojnów

STREET DANCE FORMACJE pow.15 LAT

NAGRODA

Detal – Coco Dance Center Brzeg

NAGRODA Ryzykanci – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury Oleśnica
WYRÓŻNIENIE zaTROODnieni – Złotoryja