Strona główna 0_Slider Wygraj bilety na koncert sylwestrowy!

Wygraj bilety na koncert sylwestrowy!

0

Trzy podwójne wejściówki czekają na Czytelników Swidnica24.pl, którzy jeszcze nie mają planów na pożegnanie 2016 i powitanie 2017 roku. W sylwestra Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert lidera TSA Marka Piekarczyka.

fajerwerki (5)Akustyczny koncert Marka Piekarczyka rozpocznie się w noc sylwestrową o godzinie 22:00 i potrwa około 90 minut. Po jego zakończeniu na widzów czekać będzie lampka szampana oraz pokaz sztucznych ogni w Rynku.

24 października 2009 ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka pt. “Źródło”. Motto płyty: “Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży” towarzyszy koncepcji albumu, która zakłada powrót do muzycznych korzeni, jednocześnie przeciwstawiając się fali wszechogarniającej tandety w muzyce rozrywkowej. Marek Piekarczyk nagrał swoją pierwszą solową płytę, jednocześnie składając hołd muzyce i artystom tworzącym początki rock’n’rolla w Polsce. Piosenki, które znalazły się na płycie zostały starannie wybrane według swoistego klucza. Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał. Bilety w cenie 40 zł można kupić w Informacji Turystycznej na świdnickim Rynku.

KONKURS

W jakim programie muzycznym Marek Piekarczyk wcielił się w rolę trenera?

Trzy osoby, które jako pierwsze nadeślą e-mail z prawidłową odpowiedzią na adres [email protected] otrzymają podwójne zaproszenie na koncert sylwestrowy, organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury. W temacie należy wpisać Koncert Sylwestrowy, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, nr tel. (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Ogłoszenie wyników 19 grudnia.

piekarczyk-na-sylwestra