Strona główna Konkursy Sylwester z Cinema3D

Sylwester z Cinema3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Kino Cinema 3D w Świdnicy zaprasza do wspólnej zabawy w Sylwestrową Noc Filmową, podczas której czekają na Państwa niezapomniane emocje filmowe, a także wspólne przywitanie nowego roku. Start już o 21:00.

sylwester_2017_cinema3d

Ta wyjątkowa propozycja świdnickiego kina na ostatnią noc w roku to przede wszystkim mnóstwo śmiechu, ale też łez wzruszenia z najlepszymi polskimi komediami romantycznymi mijającego roku czyli „Planeta Singli” oraz „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”. Wszyscy widzowie, którzy zdecydują się na spędzenie sylwestrowej nocy w kinie, zobaczą również jako pierwsi, przedpremierowo, najnowszą komedię „Po prostu przyjaźń” w gwiazdorskiej obsadzie. Nowy, 2017 rok natomiast widzowie przywitają tradycyjną lampką szampana o północy. W barze kina czekają również wielkie dolewki wybranego napoju.

W konkursie zorganizowanym z tej okazji podwójne zaproszenie otrzymuje pani Małgorzata Domagała. Pytanie dotyczyło menu w kinowym popcornbarze w Cinema 3D w Świdnicy – popularnym fast foodem, o który pytano jest hot dog (francuski)? Gratulujemy!

Bilety w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/red/