Strona główna 0_Slider Prezenty od Świętego Mikołaja

Prezenty od Świętego Mikołaja [KONKURS]

0

Czy byliście grzeczni? To pytanie budzi zakłopotanie dzieci oczekujących niecierpliwie na wizytę staruszka odzianego w czerwony płaszcz, dźwigającego worek wypchany wymarzonymi prezentami.

Redakcję Świdnica24 Święty Mikołaj już odwiedził, a że po drodze trafił do nowootwartego sklepu Tommy Toys z klockami LEGO przy ulicy Środkowej w Świdnicy, skorzystał z okazji i zaopatrzył się tam w prezenty dla naszych najmłodszych Milusińskich. Ale żeby i starszym Czytelnikom nie było przykro, w drodze do redakcji odwiedził Centrum Urody „Justyna” w Rynku, gdzie zaopatrzył się w drobne upominki dla Czytelniczek Portalu.

logotommytoys_art cu-justyna-1Aby zdobyć wspaniałe prezenty trzeba przysłać zdjęcia na adres [email protected] w tytule maila wpisując „konkurs mikołajkowy”. Dzieci wykonują dowolną techniką portret Świętego Mikołaja, Rodzice (opiekunowie prawni) fotografują pracę i przesyłają zdjęcie w dużej rozdzielczości na podany adres mailowy. Dorosłych zapraszamy do wspomnień z dzieciństwa – każdy ma w swoim archiwum zdjęcie z Mikołajem, więc prosimy by się pochwalić swoją pamiątkową fotografią. W mailu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz dane opiekuna prawnego, a także numer telefonu (do wiadomości redakcji), w mailach z równoległego konkursu dla dorosłych również prosimy o imię i nazwisko osoby ze zdjęcia i numer kontaktowy. Konkursy zostaną rozstrzygnięte 6 grudnia w święto Mikołaja.

Czy byliście grzeczni?

/red/