Strona główna 0_Slider Mikołajki w miejskich autobusach

Mikołajki w miejskich autobusach

1

6 grudnia w dzień świętego Mikołaja, na wszystkich podróżujących autobusami świdnickiego MPK od rana czeka moc niespodzianek – niezależnie od wieku. Wszyscy kierowcy na wszystkich zmianach będą mieli czerwone czapeczki elfów, mikołajowych pomocników, a na podróżnych czekają upominki i konkurs.

mpk_3Na każdego dzieciaka korzystającego z przewozów szkolnych na terenie gminy Świdnica i gminy Jaworzyna Śląska i w Świdnicy będzie czekał cukierek.

Czapeczki przywdzieją tego dnia również kontrolerki biletów. Mikołaj przygotował po cukierku dla każdego grzecznego pasażera, który podróżuje z ważnym biletem.

– Kilka uśmiechów więcej w naszych autobusach to główny cel tej akcji – mówi Jarosław Kozłowski, członek zarządu MPK Świdnica.

Mikołaj ufundował też nagrody książkowe w konkursie fotograficznym. Wystarczy na pętli namówić naszego kierowcę w czapeczce do wspólnego zdjęcia – selfie – z pasażerem, a potem dostarczyć je do nas albo jako załącznik do wiadomości na FB albo załącznik do maila na adres [email protected] do godziny 8.00 w środę, 7 grudnia.

Witold Tomkiewicz, rzecznik prasowy MPK/opr. red.