Strona główna Wydarzenia “Jarmark świątecznej magii” przy Galerii Świdnickiej

“Jarmark świątecznej magii” przy Galerii Świdnickiej

0

Świąteczna magia zaczyna panować nie tylko wśród najmłodszych, ale coraz silniej odczuwa ją każdy z nas. Myśli krążą wokół karpia, śledzi, barszczyku, prezentów… i oczywiście nie da się pominąć jednego z najważniejszych elementów towarzyszących tradycji związanej z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Niekwestionowanym świątecznym symbolem jest choinka – pięknie udekorowane drzewko, które w tym jakże ważnym okresie,  podkręca temperaturę niemal każdego domowego ogniska.

choinki-dol-2-fb

Galeria Świdnicka po raz kolejny kompleksowo zadbała o swoich klientów, oferując możliwość zakupu świątecznego drzewka.

choinki-dol-fb

Przy głównym wejściu od ulicy Westerplatte oraz na parkingu na dachu galerii pojawiły się urokliwe miniaturowe „lasy” iglaste, gdzie można kupić piękne jodły kaukaskie – cięte i w doniczkach oraz pachnące lasem świerki formowane. Każdy znajdzie tu idealne dla siebie drzewko w dowolnym rozmiarze. Dodatkowym atutem stoisk jest dowóz drzewek pod wskazany adres.

choinki-gora-2-fb

Przypominamy, że w najbliższy weekend 17 i 18 grudnia na pasażu Galerii Świdnickiej otwarty będzie „Jarmark lokalnego rękodzieła”, a w sobotę 17 grudnia od godziny 13.00 wszystkie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych i zdobienia bombek.

Galeria Świdnicka zaprasza.

choinki-gora-fb