Strona główna Sport Piłka nożna Dla kogo puchary w kategorii dziesięciolatków?

Dla kogo puchary w kategorii dziesięciolatków?

0

Osiem zespołów z Polski i Czech znajduje się na liście startowej kolejnego turnieju piłkarskiego z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017 rozgrywanego pod honorowym patronatem starosty Powiatu Świdnickiego. W sobotę, 17 grudnia w hali w Witoszowie Dolnym w szranki staną zawodnicy z rocznika 2006!

csc_6280

Uczestnicy turnieju:

Olympia Hradec Kralove (Czechy)

Trojan Lądek Zdrój

Polonia Wrocław

Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Górnik Wałbrzych

Baszta Wałbrzych

Pogoń Pieszyce

Polonia-Stal Świdnica

Szczegółowy harmonogram meczów:
1. 8.40-8.51: Polonia-Stal Świdnica – Pogoń Pieszyce
2. 8.53-9.04: Polonia Wrocław – Górnik Wałbrzych
3. 9.06-9.17: Baszta Wałbrzych – Trojan Lądek Zdrój
4. 9.19-9.30: Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Olympia Hradec Kralove
5. 9.32-9.43: Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych
6. 9.45-9.56: Pogoń Pieszyce – Polonia Wrocław
7. 9.58-10.09: Baszta Wałbrzych – Olympia Hradec Kralowe
8. 10.11-10.22: Trojan Lądek Zdrój – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
9. 10.24-10.35: Polonia-Stal Świdnica – Polonia Wrocław
10. 10.37-10.48: Górnik Wałbrzych – Pogoń Pieszyce
11. 10.50-11.01: Baszta Wałbrzych –  Bystrzyca Kąty Wrocławskie
12. 11.03-11.14: Olympia Hradec Kralove – AP Dzierżoniów
13. 11.16-11.27: Polonia-Stal Świdnica – Baszta Wałbrzych
14. 11.29-11.40: Pogoń Pieszyce – Trojan Lądek Zdrój
15. 11.42-11.53: Polonia Wrocław – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
16. 11.55-12.06: Górnik Wałbrzych – Olympia Hradec Kralove
17. 12.08-12.19: Polonia-Stal Świdnica – Trojan Lądek Zdrój
18. 12.21-12.32: Pogoń Pieszyce – Baszta Wałbrzych
19. 12.34-12.45: Polonia Wrocław – Olympia Hradec Kralove
20. 12.47-12.58: Górnik Wałbrzych – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
21. 13.00-13.11: Polonia Wrocław – Baszta Wałbrzych
22. 13.13-13.24: Górnik Wałbrzych – Trojan Lądek Zdrój
23. 13.26-13.37: Polonia-Stal Świdnica – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
24. 13.39-13.50: Pogoń Pieszyce – Olympia Hradec Kralove
25. 13.52-14.03: Polonia Wrocław – Trojan Lądek Zdrój
26. 14.05-14.16: Baszta Wałbrzych – Górnik Wałbrzych
27. 14.18-14.29: Pogoń Pieszyce – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
28. 14.31-14.42: Polonia-Stal Świdnica – Olympia Hradec Kralove
29. 14.45: Rozdanie nagród

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/