Strona główna 0_Slider Zakończenie sezonu w Kinie na Szpilkach

Zakończenie sezonu w Kinie na Szpilkach

0

Czwartkowy wieczór w świdnickim cinema 3d zgromadził wierne fanki kobiecego cyklu „Kino na Szpilkach”. Panie po raz ostatni w tym roku celebrowały swój wieczór w kinie.

kino-na-szpilkach-2016-11-17-14

Przez cały rok, poza wakacyjną przerwą, Cinema3D raz w miesiącu w czwartkowy wieczór gości na specjalnym pokazie kobiety. Cykl spotkań pod nazwą Kino na Szpilkach, gromadzi w holu wystawców prezentujących swoje towary i usługi. Na sali kinowej panie słuchają krótkich prelekcji sponsorów imprezy, a także biorą udział w konkursach z nagrodami. Na koniec wyświetlany jest film specjalnie wybrany dla uczestniczek Kina na Szpilkach. Nie inaczej było tym razem.

W holu kina zgromadzili się wystawcy, którzy wspierają Kino na Szpilkach od dłuższego czasu, ale pojawili się też nowi. Na sali kinowej panie miały możliwość uczestniczyć w pokazie treningu tabaty oraz wzięły udział w quizie o zawodach. Szczęśliwą posiadaczką vouchera w postaci dwuosobowego zaproszenia na wszystkie przyszłoroczne edycje Kina na Szpilkach została pani Bogusia – stała bywalczyni tego wydarzenia w Cinema3D. Imprezę zakończył pokaz filmu „Praktykant” fantastycznej, ciepłej i mądrej komedii z Robertem De Niro. Zanim jednak to się stało Bartosz Zacharski – kierownik Cinema3D w Świdnicy – zaprosił na lutową, walentynkową edycję Kina na Szpilkach zapowiadając projekcję „Ciemniejszej strony Greya”, którego premiera przewidziana jest właśnie na luty 2017r.

/red/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]
Następny artykułNawet 500 złotych za rzucenie niedopałka