Strona główna Kultura Wspólne śpiewanie dla Niepodległej

Wspólne śpiewanie dla Niepodległej

0

Z okazji Święta Niepodległości młodzi muzycy z Wrocławia stworzyli program nowych aranżacji piosenek patriotycznych i żołnierskich. Odświeżone wersje zaprezentują na koncercie w Świdnicy 5 listopada (sobota) o godz. 17. 30 w Sali Teatru Miejskiego w Świdnicy. Wstęp wolny.

koncertrp-61Świętujmy wspólnie niepodległość! Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Świdnicy – przyjdźcie całymi rodzinami, abyśmy mogli wspólnie w wielopokoleniowej, rodzinnej atmosferze mogli świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – Jan Jaśkowiak, organizator koncertu.

Grupa kierowana jest przez muzyków z profesjonalnym przygotowaniem i skupia kilkunastu utalentowanych muzycznie młodych ludzi – studentów i absolwentów wrocławskich uczelni. Wszystkie utwory zyskały nowe, profesjonalne aranżacje przygotowane z szacunkiem dla oryginalnych wersji.

Celem naszego projektu było wykorzystanie potencjału stworzonego programu oraz szersze promowanie wspólnotowego i radosnego sposobu obchodzenia polskich świąt narodowych – mówi Dariusz Mącarz z Fundacji Młoda Rzeczpospolita.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła prezydent  Świdnicy.

plakat_swidnica_internet_logotypy

Poprzedni artykułWysoka nagroda za wskazanie podpalacza
Następny artykułSzlakiem grobów świdnickich artystów