Strona główna Sport Inne Świdnicka pięściarka trzecia w Pucharze Polski

Świdnicka pięściarka trzecia w Pucharze Polski

0

Kolejny bardzo dobry występ zanotowała pięściarka Boks Polonii Świdnica Anna Ghulyan. Nasza zawodniczka sięgnęła po brązowy medal podczas Pucharu Polski kadetek w boksie rozgrywanego w Grudziądzu.

boks

Reprezentująca nasz klub w wadze -50 kg Ania wygrała walkę ćwierćfinałową z zawodniczką z Lubania. W walce o finał, po bardzo zaciętym pojedynku uległa na punkty stosunkiem głosów 1:2 rywalce z Łęcznej. W oczach wielu obserwatorów to nasza zawodniczka byłą tą, której ręka powinna powędrować po walce w górę, jednak sędziowie widzieli to inaczej. Brązowy medal na Pucharze Polski to również duży sukces. Przypomnijmy, że Ania Ghulyan w tym roku zdobyła już medal Mistrzostw Polski kadetek w tym samym kolorze. Serdecznie gratuluję mojej zawodniczce. Teraz troszkę odpoczynku i bierzemy się do dalszej, ciężkiej pracy. Na zawodach byliśmy dzięki wsparciu Miasta Świdnicy – stwierdził szczęśliwy trener Mariusz Kuc.

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułRusza projekt „Profilaktyka poprzez sport”
Następny artykułNowoczesna chce bronić edukacji