Strona główna Kultura Posłuchane: Koncert Nut Cane

Posłuchane: Koncert Nut Cane

0
Posłuchane Jam Session to kameralne, listopadowe spotkania z muzyką – tym razem nie tylko elektroniczną, adresowane w pierwszej kolejności do osób, które same – profesjonalnie lub pasjonacko – tworzą dźwięki i chcą czerpać radość i inspiracje ze wspólnego grania. Spotkanie jest otwarte dla publiczności.
posluchaneOstatniemu w tym roku spotkaniu z cyklu Posłuchane będzie towarzyszył koncert. Zagra Nut Cane, który następnie zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego improwizowania. Razem z artystą wystąpi gość specjalny z Francji Benjamin Zylberait.

Nut Cane – muzyk samouk, multi-instrumentalista, wokalista, producent muzyczny, realizator dźwięku. Przedstawiciel warszawskiej sceny alternatywnej, a od 3 lat mieszkaniec Sokołowska. Jego twórczość charakteryzuje eklektyzm gatunkowy – czy to w luźnych formach transowych czy też piosenkowych, łączenie elektroniki z gitarami, eksperymenty, poszukiwania i zabawa dźwiękiem mieszająca wszelkie gatunki muzyczne.

Organizatorzy zapraszają już w piątek 25 listopada w godzinach 19:00 – 22:00 do Klubu Bolko, plac Grunwaldzki 11 w Świdnicy.

Projekt Posłuchane jest dofinansowany przez Gminę Miasto Świdnica w ramach inicjatywy lokalnej. 

 
 
Poprzedni artykułWygrana AKS-u, klęska Karoliny
Następny artykułWalczy o tytuł mistrzyni Polski w profesjonalnym makijażu